Zlatá maska s živým kolagenem  www.zivy-kolagen.nezestarni.cz 

INVENTIA PURE GOLG MASK - zlatá maska s živým kolagenem 3ks


     První pleťová maska na světě s jemnými částečkami 99,9% čistého, ryzího zlata s omlazujícím a regeneračním "živým" kolagenem Inventia® představuje historický průlom v kosmetologii. Díky svým liftingovým, omlazujícím, regeneračním a rozjasňujícím účinkům je tato zlatá maska v kategorii výjimečných produktů pro intenzivní a nadstandardní péči o ženskou a mužskou pokožku obličeje.   Zlatá maska s živým kolagenem má silnou vitalizující buněčnou funkci. Koloidní částice molekuly zlata jsou v poměru k velikosti pórů 1/2000 a proto velmi snadno pronikají do pokožky.

Vychutnejte si luxus a přepych jako Kleopatra – i ona si slastně užívala omlazení pleti s ryzím, čistým zlatem.

     Jednorázové masky jsou hermeticky uzavřeny v biologicky aktivním roztoku, který obsahuje kromě ryzího zlata i teplotně stabilní hydrát "živého" kolagenu s trojitou šroubovicí, elastin, vitamín B3, silně zvlhčující sodium PCA a kyselinu hyaluronovou, dále výtažek z aloe a vitamín E "vitamín mládí". Čisté zlato spolu s kolagenem a elastinem zpomalují proces ztráty kolagenu a elastinu v pleti a významně se podílí na revitalizaci pleti. Maska s intenzivním hydratačním účinkem okamžitě revitalizuje pokožku, obnovuje její pevnost a elasticitu, projasní a rozzáří povadlou, stresovanou, unavenou, stárnoucí i ochablou pleť. Navrací ji zdraví, vitalitu, energii a svěží, mladistvější vzhled.
    Při pravidelném používání masky se výrazně zlepšuje úroveň hydratace a zářivější vzhled pokožky, dochází k viditelnému omlazení a oživení. Balení obsahuje 3 ks jednorázových masek s otvory na oči, nos a ústa. Receptura bez parabenů.

  • intenzivně a dlouhodobě hydratuje pokožku
  • revitalizuje, oživuje a rozjasňuje pokožku
  • zlaté částečky projasní pleť a dodají zářivý vzhled a jas
  •   zlepšuje vitalitu, pevnost, elasticitu a omlazení pokožky
  • při pravidelném používání regeneruje pokožku, redukuje hloubku a délku vrásek

Zlato - je ve své základní nerostné podobě známé od začátku civilizace. Jeho kosmetické účinky oceňovala již Kleopatra. Zlato zpomaluje proces ztráty kolagenu a elastinu a spolupůsobí při rekonstrukci kožní tkáně. Díky tomu zpevňuje pokožku, změlčuje již vzniklé vrásky a omezuje vznik nových. Navíc zvlhčuje pokožku a likviduje barevné změny. Díky němu se získává pocit zesvětlení pokožky plné lesku. Působí také proti zánětům. Přípravky obsahující zlato působí dlouhodobě a výrazně zpomalují procesy stárnutí.

Aktivní složky : Sodium PCA, Kolagen, výtažek z Aloe, Elastin, kyselina hyaluronová, vitamín B3, Vitamín E, Zlato.


Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :