Život podle Feng Šuej

Jayme Barrett, Nakladatelství ANAG 2017     www.anag.cz


Život podle Feng Šuej

Jayme Barrett, Nakladatelství ANAG 2017  www.anag.cz


      Feng Šuej je pro každého. Prolíná se celým vaším životem, tím jak pracujete a tím jak se bavíte. Ať už jste mladí nebo staří, máte prostý, nebo nákladný životní styl, jste žena v domácnosti, nebo profesionál, žijete ve velkém domě, nebo malém bytě, nebo dáváte přednost tradičnímu, modernímu, či eklektickému stylu - zavedete-li do svého života Feng Šuej, získáte mnoho obrovských výhod. Toto staré "umění rozmísťování" vám pomůže uspořádat si domov, kancelář a prostředí uvnitř i venku tak, aby byl váš život harmonický a vaše sny se naplnily.

     Jayme Barrett, autorka tohoto bestselleru a odbornice na Feng Šuej, nám prozrazuje, jak můžeme prostřednictvím Feng Šuej proměnit svůj domov, aby obohacoval, posiloval a měnil náš život. Autorka ve své knize přináší doporučení, kerá jsou pro nás v současné době obzvlášť důležitá. Feng Šuej, starodávné umění dekorace a rozmístění, je založeno na myšlence, že všechno ve vnějším prostředí nás ovlivňuje. Jayme Barrett nám ukazuje, jak jej uplatnit ve svém vnitřním životě pomocí technik, jako jsou například meditace a pozitivní myšlení a vytvořit tak rovnováhu a harmonii uvnitř sebe, své mysli, těla i ducha.

     Buďte šťastnější, zdravější a více naplnění. Zařadťe Feng Šuej do všech oblastí svého života pomocí této knihy, která zahrnuje základní principy designu a životního stylu. Vedle nápadů na krásné dekorace, vycházející z prastarých tradic, se dozvíte o novém způsobu komunikace se světem kolem sebe.

......................

       Zdravá energie je pohyblivá. Stejně jako voda potřebuje téct a proudit, aby byla prospěšná. Řeka teče snadno a lehce po skalách a kolem dalších přírodních elementů. Tekoucí voda umožňuje rybám, aby byly zdravé. Ve stojaté vodě se množí komáři. A stejně tak krev ve vašich žilách, vzduch ve vašich plicích, jídlo ve vašem zažívacím traktu a nervové spoje ve vašem mozku musí proudit, abyste byli optimálně zdraví. Začnou-li stagnovat, vyčerpají se, nebo ucpou, váš fyzický stav se okamžitě zhorší, stejně jako vaše emoce. Pokud emoce potlačujete, můžete se zranit, rozzlobit, nebo se cítit dotčeni. Je očistné dělit se o své pocity se svými milovanými. Vztah se tím okamžitě otvírá novým úrovním intimity a důvěry.


Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :