Život podle Feng Šuej

Jayme Barrett, Nakladatelství ANAG 2017


      Feng Šuej je pro každého. Prolíná se celým vaším životem, tím jak pracujete a tím jak se bavíte. Ať už jste mladí nebo staří, máte prostý, nebo nákladný životní styl, jste žena v domácnosti, nebo profesionál, žijete ve velkém domě, nebo malém bytě, nebo dáváte přednost tradičnímu, modernímu, či eklektickému stylu - zavedete-li do svého života Feng Šuej, získáte mnoho obrovských výhod. Toto staré "umění rozmísťování" vám pomůže uspořádat si domov, kancelář a prostředí uvnitř i venku tak, aby byl váš život harmonický a vaše sny se naplnily.

     Jayme Barrett, autorka tohoto bestselleru a odbornice na Feng Šuej, nám prozrazuje, jak můžeme prostřednictvím Feng Šuej proměnit svůj domov, aby obohacoval, posiloval a měnil náš život. Autorka ve své knize přináší doporučení, kerá jsou pro nás v současné době obzvlášť důležitá. Feng Šuej, starodávné umění dekorace a rozmístění, je založeno na myšlence, že všechno ve vnějším prostředí nás ovlivňuje. Jayme Barrett nám ukazuje, jak jej uplatnit ve svém vnitřním životě pomocí technik, jako jsou například meditace a pozitivní myšlení a vytvořit tak rovnováhu a harmonii uvnitř sebe, své mysli, těla i ducha.

     Buďte šťastnější, zdravější a více naplnění. Zařadťe Feng Šuej do všech oblastí svého života pomocí této knihy, která zahrnuje základní principy designu a životního stylu. Vedle nápadů na krásné dekorace, vycházející z prastarých tradic, se dozvíte o novém způsobu komunikace se světem kolem sebe.

Nakladatelství ANAG 2017

 www.anag.cz