Získal jsem práci svých snů

Pete Leibman - Nakladatelství Anag 2014


     Myslíte si, že je nemožné získat práci svých snů hned poté, co vyjdete ze školy? Máte pocit, že můžete být v práci výkonnější? Pete Leibman toho dosáhl navzdory tomu, že mu kdekdo říkal, že to možné není. Získal práci v klubu NBA Washington Wizards a během dvou let se vypracoval do vedení společnosti. V knize "Získal jsem práci svých snů a totéž můžete i vy" vám odhaluje  praktické reálné strategie vedoucí nejen k získání jakékoliv práce, po které toužíte, ale také k dalšímu rozvoji kariéry poté, co takové místo získáte.

................

    Většina lidí stráví v práci přibližně pět milionů minut. Vážně, pět milionů minut! S ohledem na to, jak velkou část života v něm strávíte, nestojí za to zamyslet se nad tím, co je vaším vysněným povoláním a věnovat čas jeho získání? Bude pro vás dost těžké cítit se šťastní a spokojení, dokud polovnu probdělého času strávíte prací, kterou nenávidíte.

     Tato kniha je kompletním návodem, zakládá se na skutečných výsledcích a krok za krokem vás provede celým procesem. Vycházel jsem z předpokladu, že si po přečtení nebudete chtít prostudovat dalších sedmadvacet knih, které se také zabývají hledáním práce. Proto je psána takovým zůsobem, abyste nemuseli na toto téma číst žádnou další.

Nakladatelstí ANAG 2014

www.anag.cz