Zdraví, prostředky a metody k udržení zdraví, o nemocech a chorobách, léčení, videolékař, literatura ...


     Kdysi platilo, že lékař dostával odměnu, když se staral o vaše zdraví. Tedy vás preventivně hlídal, dbal o vás, radil vám a pokud jste ho poslouchali a dělali co vám říkal, byli jste v pořádku. Pokud jste onemocněli, lékař svou odměnu nedostal. Dnes si platíme lékaře za to, že ošetřuje nemocné. A logika tohoto samotného faktu už říká, že pro dnešní medicínu jsou finančně ziskovější nemocní, nikoli zdraví lidé.  A proto je třeba se mít docela na pozoru.

     Na druhou stranu dnešní moderní medicína učinila neuvěřitelný pokrok v tom, co víme o lidském organismu a jeho fungování. Žádný léčitel, nebo bylinkářka vám neudělá transplantaci ledvin, nevoperuje vám umělý kloub, nebo srdeční chlopeň, nevytáhne vám krevní sraženinu z mozkové cévy při mrtvici.

     Ideálním přístupem moderního člověka k medicíně a svému zdraví je vědět co nejvíc o tom, co to znamená "být zdravý", protože "být zdravý" je daleko užitečnější, levnější a perspektivnější pro váš další život, než být nemocný a dlouhodobě se léčit.

      Pokud bychom pomocí zdravé stravy dbali o to, z čeho se naše tělo skládá a zda má zdravé buňky, orgány, krev, svaly, nervy, kosti ...., pomocí pozitivního přístupu k životu šetřili svou psychiku a energii a pomocí aktivního životního stylu se udržovali v dobré fyzické kondici, pak bychom klasickou medicínu potřebovali jen v případě náhlých úrazů a extrémních onemocnění (například tropickou chorobou na dovolené v exotických destinacích a pod ...) a udrželi bychom se klidní, zdraví a spokojení až do vysokého věku.

      Bohužel nás to ale takto nikdo od mládí neučí, neučíme se to ve školách, neučíme se to doma v rodině a dokonce ani od samotných lékařů. Také proč by, když celé moderní zdravotnictví a farmaceutická výroba ze zdravých lidí nemá ani haléř, kdežto z nemocných má ohromné zisky?

     Jako jednotlivci toto nezměníme a ani to není prioritou těchto rubrik - měnit systém. Co pro sebe ale udělat můžeme, ihned, snadno, právě teď, co nám nikdo nemůže ani zakázat, ani blokovat, či odejmout - je začít se vědomě starat o své zdraví, dokud zdraví jsme - a pokud jsme léčeni, tak hledat cestu k VYLÉČENÍ SE, nikoli k setrvalému a leckdy celoživotnímu UDRŽOVÁNÍ SE VE STABILIZOVANÉM STAVU NEMOCI (což je pro zdravotnictví a farmacii ten nejpřínosnější a nejvýdělečnější stav pacienta - člověka). Nakonec jako vždy platí, že změní-li se dostatečný počet jednotlivců, je přinucen se nakonec změnit i systém samotný.

     Mezinárodní internetová televize Mozaika vám nabízí celou touto sekcí svého webu původní přístup - RÁDI BYCHOM SE STALI VAŠÍM POMOCNÍKEM, KTERÝ VÁS UDRŽÍ VE ZDRAVÍ, FORMĚ, VITALITĚ - PŘÍPADNĚ VÁM POMŮŽE SE VYLÉČIT Z NEMOCÍ!

      V rubrikách, které vidíte vpravo, jsou a denně budou přibývat stovky stránek s nejnovějšími informacemi, radami, poznatky, videozáznamy, rozhovory  .... budeme je za vás čerpat ze všech dostupných materiálů, z nejnovějších knih, které nám chodí do redakce v podobě recenzních výtisků, natáčet na přednáškách, tiskových konferencích a dalších odborných akcích, z aktivní novinářské spolupráce s lékaři i léčiteli, od Ministerstva zdravotnictví ČR celým širokým spektrem až po nejrůznější biofarmy a bylinkáře.

     Je to práce finančně nákladná a především časově náročná, ale je to přesně to, co umíme - vyhledávat informace, analyzovat, třídit a dávat je k sobě do ucelených rubrik a stránek - je to i práce, peníze a čas, který ušetříme Vám v okamžicích potřeby (jen například za odbornou literaturu, která k nám přichází do redakce, byste zaplatili ročně 20x více)  a proto si vám dovolujeme nabídnout rozumný obchod - staňte se členy klubu "Koncept Bodyguard" za roční členský poplatek 1.000,- Kč - a získáte celoroční přístup ke všemu podstatnému, podrobnému a nejnovějšímu, co pro vás získáme, natočíme, najdeme a dáme na tyto stránky.

       Společně s přístupem do rubriky o zdraví získáte i přístup ke všem rubrikám celého konceptu Bodyguard :   https://www.mozaikatv.cz/koncept-bodyguard/, kde jsou výuková videa, informace, postupy a metody například k výuce sebeobrany formou samostudia, k řešení nejrůznějších nouzových a krizových situací dnešní doby, k orientaci v situaci šikany, obtěžování, manipulace, ponižování - v realitě i v kyberprostoru (přes internet a sociální sítě), podrobně a prakticky vám poradíme, co si počít a co vás čeká v situaci nástupu do vězení, najdete zde také rozsáhlou poradnu s návody, informacemi a recepty pro maminky, těhotné, miminka a děti, včetně nejrůznějších diet a pod .... a zjistíte, že pojem "vnitřní energie", "energetické tělo" a "energetické smysly" nejsou jen esoterické "bláboly", ale že i vy toto dokážete plně využít a praktikovat v každodenním reálném životě - ku prospěchu svému.

     Jako člen/členka klubu "Konceptu Bodyuard" získáte také celoroční trvalou slevu 30% z ceny všech námi organizovaných kurzů, workshopů, přednášek a lekcí ke všem tématům "konceptu Bodyguard".

      To je naše nabídka Vám - oceníme vaše názory, připomínky i nápady - na mailu: redakce@mozaikatv.cz  -  a přihlásit se do klubu "Koncept Bodyuard", případně se v této souvislosti (nejen na zdraví či nemoce) na cokoli zeptat můžete na mailu: bodyguard.koncept@mozaikatv.cz