Zdravá, trvalá a přirozená redukce váhyStaňte se teď hned přesně tím, kým už dlouho chcete být.

    Trik nad triky. Okamžitě se změňte z osoby, kterou nemáte rádi, na osobu, kterou se už dlouho toužíte stát. Vaše energie, vaše myšlenky, vaše pocity, emoce, ale i činy a rozhodování se řídí tím, co jste - přesněji tím, co si o sobě myslíte, že jste. Pokud si každý den 24 hodin o sobě myslíte, že jste tlustí, nemocní, pomalí, neschopní, neužiteční, nepřitažliví, neatraktivní, hloupí .... tak opravdu jste a každou minutou, hodinou, dnem, týdnem ... se v této své realitě jen usazujete hlouběji a hlouběji - až v ní budete tak hluboko, že vás z toho nevydoluje ani těžařský buldozer.

     Jakou osobou chcete být? Chcete být štíhlí, krásní, úspěšní, uznávaní, přitažliví, bohatí? Tak okamžitě změňte svou identitu a představte si, jak byste se chovali, jednali a mluvili, kdyby jste takoví byli - a ihned se změňte. Pokud máte představu, že jste neschopní a proto musíte dělat jen podřadnou dělnickou práci, tak budete celý zbytek života jen podřadným a špatně placeným dělníkem - a proč? Protože vás někdo tiskne k zemi a drží pod krkem - ale ten někdo jste vy sami a vaše utkvělá představa o vás samých. Chcete se stát šéfem vlastního podniku? Ředitelem vlastního hotelu? Začněte tím, že v sobě přijměte, že jím jste, že jste se k tomu, být ředitelem, že narodili a že vše, co vám chybí, aby jste ředitelem byli, lze sehnat, doplnit, nastudovat, natrénovat - a od tohoto okamžiku už buďte ředitelem svého budoucího podniku. Učte se, studujte, jednejte a vystupujte jako ředitel - a buďte si jisti, že se dřív nebo později ředitelem opravdu stanete.

      Máte utkvělou představu, že tlustí lidé jedí guláše s knedlíkem, tlustě namazané chleby sádlem, pijí litry piva a leží před televizí na gauči? Asi ano, a co vy? Neděláte náhodou totéž? Pokud chcete být štíhlí, v kondici a zdraví, tak co takový štíhlý, zdravý člověk v dobré kondici dělá, co jí, jak vypadá jeho den?  Jí zdravá lehká jídla, sportuje, chodí do společnosti, baví se? Tedy víte, kým chcete být a jak se chcete chovat!

      Změňte ihned své myšlení - to můžete i kdyby jste teď vážili třeba 300 kilo a neušli ani 50 metrů. Myšlení, to je jen vnitřní přístup sama k sobě, v této realitě si veškeré překážky vytváříte jen vy sami tím, že v ně věříte a odstranit je můžete doslova lusknutím prstu, či mrknutím oka - protože existují jen ve vaší mysli a jen proto, že vy v ně věříte. Přestaňte v ně věřit a sami okamžitě zmizí.

       Štíhlý a zdravý člověk jí dobrá, zdravá a lehká jídla, že? Nejí kilo pečeného bůčku s mastnýma fritovanýma hranolkama, kečupem a tatarkou a nezapíjí to Coca Colou po litrech. Tedy víte, jak jíst, jezte malé porce vícekrát denně, pročištěte se zvýšeným příjmem tekutin - a tím je jednoznačně myšlena čistá voda bez bublinek, bez cukru a bez chemie (klidně z kohoutku ve vaší kuchyni). Teď hned začněte jíst jako zdravý, štíhlí a aktivní člověk, protože ve své hlavě jste se jím právě teď už definitivně stali.

      Štíhlý, zdravý a žádoucí člověk sportuje a je aktivní? Tak buďte - a vůbec se nestresujte tím, že dnes sotva ujdete třicet kroků po rovině. Ujděte je a dopřejte si dobrý pocit z toho, že se vůbec hýbete. Ujděte je každý den a za týden už ujdete šedesát kroků. Za měsíc zvládnete krátkou procházku po městě. Za půl roku začte s indiánským během v parku a za dva roky možná v pohodě uběhnete pět kilometrů lesem, přeplavete přehradu, zvládnete výlet na kole k oblíbenému hradu, s přáteli dáte v kempu turnaj ve volejbalu a na horské koloběžce sjedete Klínovec!

     Štíhlý, zdravý a žádoucí člověk chodí do společnosti, hezky se obléká, baví se, má okolo sebe přátele? A vy jste tohle dosud neměli? Okamžitě svlékněte roli nechtěného trapného tlusťocha a vyjděte ven, do světa. Co na tom, že nebudete hned James Bond s deseti supermodelkami po každém boku - najděte si přátele podle svého naturelu, začněte se prostě něčím bavit. Můžete začít chodit hrát kulečník, přihlašte se do turistického klubu a choďte po kratších výletech, kupte si tématický zájezd, který zvládnete, pozvěte někoho ze sociálních sítí do ina, na skleničku dobrého vína, do divadla, nebo na koncert ...  Přihlašte se na kurz herectví, staňte se barmanem, začněte se učit španělsky - ať umíte něco, co neumí každý a s čím ihned ve společnosti upoutáte pozornost. Vytrvejte v této své nové identitě, chovejte se jako úspěšný nový člověk - a stanete se jím tak rychle, až vám to vyrazí dech!


Další doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika EU: