Zázračné léky přírody

Jarmila Mandžuková, Nakladatelství START Benešov  2010


      Snad každý člověk si přeje být zdravý a plný síly, ale dnešní hektický životní styl s sebou přináší množství civilizačních chorob a zdravotních potíží. Pro mnohé jsou nejběžnějším lékem syntetická léčiva, ale jejich vedlejší účinky jsou někdy alarmující. Zjevně bezpečnější se jeví alternativní metody léčby a stále více lidí dnes vyhledává účinné a dobou osvědčené přírodní prostředky. V této knize najdete to nejlepší z přírodního léčitelství, objevíte zázračnou sílu některých rostlin a potravin a jednoduché návody na to, jak je správně použít. Jde o velmi cenné a účinné rady a informace na cestě za znovunabytím ztraceného zdraví a povzbuzením vitality.

..................................................

      Prokazatelně rostoucí průměrná délka života je dávána do souvislosti s rostoucí kvalitou lékařské péče, ale trochu se zapomíná, že mnoho lidí vyhledává a léčí se alternativními postupy, nebo je kombinují s tradiční medicínou. Mnozí z nás si totiž uvědomují, že člověk již dávno ztratil ochranu přírody, a proto začal trpět civilizačními chorobami a řadou zdravotních potíží. To má velký vliv i na ztrátu imunity, která je dnes výrazně oslabena. A právě silný imunitní systém vás může zachránit před všemi nemocemi, od malých infekcí až po rakovinu.

      Již proslulý léčitel, bavorský farář Sebastian Kneipp, prohlašoval, že na každou nemoc existuje jedna bylina. A právě to mne inspirovalo k napsání této knihy. Dozvíte se v ní, jaký přírodní superlék, tedy jaká léčivá bylinka je vhodná pro vaši nemoc, nebo zdravotní problém a celou řadu dalších informací a léčivých "fíglů".


Nakladatelství Start Benešov 2010

 www.nakladatelstvi-start.cz