Workshopy  (připravuji)


        Před 20-30 lety jsem se aktivně věnoval jak pravidelným tréninkům (sebeobrany a Magických pohybů), tak i kurzům, přednáškám, ukázkám a workshopům. Pak jsem dal na dalších dvacet let přednost novinařině a videokameře. Dnes se z více důvodů rád vracím zpět - k tomu, co dobře fungovalo - a opět otevřu kurzy a workshopy - jak sebeobrany, tak cvičení Magických pohybů.

      Postupně vám nabídnu :

1)  Víkendové výukové workshopy na různých místech republiky - vždy od pátku do neděle na konkrétním místě (penzion, fitcentrum, pohybové centrum a pod ...), s tím, že bude zajištěno kromě programu i přespání, případně nějaké zajímavé dění navíc, jídlo a pod ... Kapacita tak okolo 20 až 30 lidí. V programu bude výuka buď magických pohybů - sestav, nebo sebeobrany - s výkladem, diskuzí, procvičováním - a natočením celého programu na videokameru pro účastníky k domácímu opakování.

2)  Víkendové cvičební workshopy ve větších tělocvičnách (Praha a větší města) pro cvičení především sestav Magických pohybů a zažití účinků cvičení větších skupin (50 až 100 účastníků). Budeme především praktikovat, povídat si v rámci diskuze i přednášky - a vyvoláme větší energetická pole pro vyšší účinky na vaše energetická těla. Bude přínosné, když už předtím projdete výukovými workshopy a budete sestavy umět - na těchto větších akcích nebude čas je podrobně učit začátečníky.

3)  Kurzy sebeobrany - několik intenzivních celodenních lekcí (okolo deseti až patnácti), rozložených podle domluvy do nějakého časového rámce (týden intenzivně, nebo půlrok jednou týdně a pod ....) - zaměřený na sebeobranu například pro ženy, pro muže, pro páry, pro teenagery, pro starší ročníky a pod ....

4) Individuální výuku budoucích lektorů/lektorek - můžete se ode mne naučit jak sestavy Magických pohybů, s pochopením smyslu, výkladu, principů, užitku práce s vnitřní energií a učit sami své vlastní skupiny - vnést tento program do různých cvičebních sálů, center, tělocvičen, sokoloven .... přidat si to ke svým jiným aktivitám, jako je jóga, aerobik, tanec a pod .... Pomohu vám jednak znalostmi a životními zkušenostmi - a také dosti silnou propagační podporou na sociálních sítích.

       I přes velkou osobní zkušenost s organizací a realizací všeho, co jsem popsal, začínám po dvacetileté pauze úplně znovu, proto bude chvíli trvat, než opět sepíšu veškeré texty, natočím veškerá videa (vše najdete postupně na tomto webu, na You Tbe, Facebooku, Instagramu a pod...) a než vám budu moci nabídnout první konkrétní akce v podobně kurzů a workshopů.

       Hodně mi proto pomůže, když mi dáte vědět, nejlépe na můj mail :

jaroslav.polak.praha@seznam.cz 

že by vás zajímaly informace buď o akcích s s toltéckými "Magickými pohyby", nebo se sebeobranou pro veřejnost (nebo obojí) a já, když bude něco aktuálního a konkrétního, vám pošlu informace s nabídkou akce, kurzu, workshopu, info o nových videích a pod ... (vše samozřejmě naprosto nezávazně).

       Postupně si také vybuduji, jako dříve, tým spolupracujících lektorů a lektorek, které budu potřebovat pro natáčení výukových a ukázkových videí a k pořádání větších workshopů s více účastníky. Pokud máte o spolupráci zájem, ozvěte se mi - jde samozřejmě o spolupráci placenou. Podrobnosti si povíme osobně.  Více podrobností najdete zde :  


      Tito lektoři a lektorky mohou nejen spolupracovat na větších společných akcích, ale mohou jak Magické pohyby, tak i sebeobranu přenést kamkoli jako svou vlastní osobní i výdělečnou aktivitu, založit si své tréninky, své kurzy - kdekoli a jak budou chtít - rád jim vše podpořím propagací jak na tomto webu, tak na sociálních sítích.

      Opět - v případě zájmu mi napište na můj mail pár slov o sobě - dále se budeme domlouvat již osobně a individuálně.

                                                                                       Jaroslav Polák