Workshopy a semináře TV Mozaika - sebeobrana

Kdy, kde, jaký program, pro koho, za kolik, jak a kde se přihlásit. V nejbližších dnech doplníme podrobnější informace k prvním akcím, děkujeme za krátkodobou trpělivost ...


      Vítejte na webu internetové televize Mozaika v sekci sebeobrany a přežití. Na této stránce pro vás začínáme sestavovat kalendář všech akcí, kurzů, workshopů, seminářů a společných tréninků, organizovaných jak přímo internetovou televizí Mozaika, tak i našimi partnerskými sportovními studii, fitcentry a pod ....

      Výuka v systému Bodyguard Combat Art je určena hlavně široké veřejnosti, jako základ pouliční sebeobrany. Není to výcvik bojovníků pro gladiátorské ringy, oktagony a klece, není to škola sportovního bojového stylu, ve které se připravují závodníci na závody, není to vojenský systém pro bojovou dovednost vojáků a speciálních jednotek. Naše workshopy jsou pro laiky a běžné lidi, od dětí, teenagerů, dospívajících dívek, lidí slabších ... až po aktivnější seniory a seniorky. Učíme užitečné základy sebeobrany pro různé konfliktní situace v životě, na ulici, ne škole, v práci, na cestách, doma ...

      Výuka je vedena tak, že na workshopech a seminářích naučíme zájemce a zájemkyně takové pohyby, kombinace a techniky sebeobrany, které jsou součástí našich výukových videí na tomto webu. Techniky, pohyby, kombinace, tréninkové postupy ..., které vám předáme na workshopech, si můžete doma najít zpětně na tomto webu a dále je trénovat podle návodných a názorných výukových videí - a workshopy navštěvovat tak často, jak se vám to hodí. Workshopy jsou užitečné jednak pro naučení se správným detailům pohybů, opravení nedostatků a za druhé s procvičení naučeného s více lidmi, ne jen s jedním dvěma partnery doma. Bonusem pak je seznámení se s novými lidmi z celé ČR se stejnými zájmy, navázání nových přátelství a třeba i životní změny, ke kterým jste se dosud neodhodlali. My máme v plánu tyto akce sami organizovat cca jednou měsíčně ve Štětí, případně v okolí - Mělník, Roudnice n.L., Litoměřice, Ústí nad Labem ... ale přijedeme rádi kamkoli do celé ČR.

       Workshopy, semináře, setkání, tréninky a kurzy, které v budoucnu zorganizují naši partneři, nebudou tedy organizovány TV Mozaika - na ně přijedeme jako pozvaní lektoři. Místo, časy, cena, organizace a vše s tím související nezávisí na nás a bude v plné kompetenci partnera. Můžeme tak udělat výuku jednorázově i opakovaně pro jakékoli kolektivy a skupiny, pro stálou klientelu fitness centra, sportovního studia, TJ oddílu a pod ... pro zaměstnance firem a úřadů, pro žáky a studenty různých škol ... stačí se s námi domluvit na mailu : sebeobrana@mozaikatv.cz nebo na telefonu +420 107 154 406. 

       Na všechny workshopy a semináře, které pořádá TV Mozaika přímo, mají členové a členky Bodyguard Combat Art Clubu trvalou slevu 50% (po dobu aktivního členství v klubu).

14. září 2019 - sobota - Štětí

Klubovna oddílu Tuláků, Ostrovní ul. 669, Štětí

úvodní celodenní workshop pro širokou veřejnost (děti min. 14 let, dospělí až do 100 let), základy všech kategorií výuky Bodyguard Combat Art technik (techniky, které najdete v naší videoučebnici na tomto webu). 9.00 - 19.00 hod., cena 800,- Kč/osoba, 1.500,- Kč pár (a samozřejmě 50% sleva z ceny pro členy Bodyguard Combat Art Clubu).

Doporučená a zajímavá videa s tématikou sebeobrany a survivalu z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :