Workshopy, kurzy a semináře - informace a kalendář

sebeobrana v plném rozsahu "Bodyguard Combat Art" + workshopy přežití v terénu


      Celoročně nabízíme široké veřejnosti a jakýmkoli skupinám výuku jak reálné praktické pouliční sebeobrany v podobě workshopů, seminářů a kurzů, tak pobytu/přežití v terénu (v lesích) v podobě víkendových workshopů. V případě zájmu vždy s vámi konkrétně domluvíme podobu, provedení i obsah, podle Vašeho zaměření i složení skupiny.

      Důležité je, že nám o sobě musíte dát vědět. V dnešní době je to velice lehké, přihlásit se se zájmem o workshopy na sociálních sítích, napsat nám mail, zorganizovat ve svém sportcentru, či fitku oslovení klientely a nabídnout jim kurz, který pro vás vytvoříme, nebo se domluvit s kamarády a na den si pronajmout školní tělocvičnu, či sokolovnu v obci, salonek v hospodě a pod ....

Naším prvním krokem je podchytit váš zájem a vědět o vás. Napište nám na mail : sebeobrana@mozaikatv.cz a my vám budeme posílat pozvánky na všechny akce a termíny po celé ČR - nevadí, že na 9 z 10 nezareagujete, ale budete o všech vědět a budete se tak moci zůčastnit těch, o které budete stát.

       Pro účastníky našich kurzů, lekcí, workshopů tvoříme v této sekci velmi rozsáhlou videoencyklopedii videotechnik sebeobrany i survivalu - ze které budete nejvíce čerpat právě po takovýchto kurzech a workshopech - na nich se toho totiž hodně ukáže, předvede, vysvětlí - za den probereme například dvacet - třicet technik sebeobrany, nebo několik dovedností surivalu - a večer už si nebudete pamatovat, čím jste začali - ale všechno to najdete v našich rubrikách "Koncept Bodyguard" na webu televize Mozaika.

      Rubriky s výukou v sekci "Koncept Bodyguard" jsou přístupné jen po přihlášení registrovaného člena a registrace stojí 1.000,- Kč na rok. Je to jen symbolická cena v porovnání s množstvím obsahu a výuky, které v sekci naleznete - a navíc ji velmi rychle získáte zpět, protože registrovaný člen/členka klubu "Koncept Bodyguard" má stálou slevu 30% na všechny akce, workshopy a kurzy, které pro vás budeme organizovat pod internetovou televizí Mozaika EU. Při ceně například 1.500,- Kč za celovíkendový workshop se vám roční klubový poplatek vrátí již při druhém workshopu a na dvou dalších již další tisícovku ušetříte.

     Zpočátku chceme hlavně reagovat na váš zájem a aktivitu - domluvte se s kamarády a kamarádkami, v rámci pracovního kolektivu, v rámci kanceláře - napište nám na mail, domluvíme termín (kdekoli po celé republice), vy pronajmete vhodný prostor (je třeba, abychom se tam všichni vešli, aby tam v zimě bylo teplo, v noci světlo, případně WC - a to je základ, nic extra zvláštního není potřeba) a my přijedeme za vámi. Pro nové členy našeho klubu rádi uděláme i úvodní workshopy zdarma.

     Další variantou je, že se domluvíte s vedením místního fitcentra, pohybového studia, školy s tělocvičnou, Sokolem, Tělovýchovnou jednotou, hotelem, či hospodou, kde je vhodný sál, aby ve spolupráci s naší televizí takové kurzy, semináře a workshopy vyhlásili sami - pro svou klientelu, pro ženy, páry, teenagery ... opět se pak stačí domluvit na mailu : sebeobrana@mozaikatv.cz  nebo na telefonu : +420 704 154 406 (Jaroslav Polák, ředitel NET-TV Mozaika EU a hlavní lektor celého systému Bodyguard Combat Art) a my k vám přijedeme.

     Čím více vás bude, čím více kontaktů (mailů) na vás budeme mít, tím více akcí v průběhu roku budeme organizovat. Napište nám také, co vás zajímá, co byste uvítali, co se chcete naučit, nebo si vyzkoušet - i v tomto směru vám rádi vyjdeme vstříc!

     Kalendář nejbližších akcí, kurzů, workshopů a seminářů s výukou sebeobrany a surivalu v rámci celé ČR (zaměření, obsah, ceny, termíny, podrobnosti, přihlášky). Členové klubu "Koncept Bodyguard" mají stálou a celoroční slevu 30% na všechny akce, pořádané internetovou televzí Mozaika.