Návrat bojovníka - vitalizace v padesáti letech

Jak ve středním i pokročilém, ba i vysokém věku zhubnout, ozdravit fyzické tělo, zabránit nemocím, probudit, zaktivizovat a posílit energetické tělo, zbavit se všech starostí a začít znovu naplno žít!


Partneři tohoto "Real time" seriálu :

NUOVO THERAPY BRNO - LASPOT

recenzní stránku právě připravujeme

Ludmila Nosková - BRNO - koučka

recenzní stránku právě připravujeme

IB Technology s.r.o. Praha - hypertermie, lymfodrenáž

recenzní stránky právě připravujeme


Na této stránce webu NET-TV Mozaika EU naleznete právě natáčený "Real Time" seriál ředitele televize Jaroslava Poláka o tom, jak se po letech nabírání nadváhy a "devastace" fyzické i zdravotní kondice  sedavou prací za kamerou a u počítače vrací ve svých 53 letech opět do správné váhy, dobré kondice, jak pracuje na své detoxikaci, vitalizaci a návratu k aktivnímu a zdravému způsobu života.

      Společně s tím, jak bude v právě probíhajících dnech, týdnech a měsících roku 2018 autor projektu Jaroslav Polák před kamerou (za pomoci moderátorek NET-TV Mozaika EU) shazovat 62 kg nadváhy a vracet se zpět k aktivnímu sportování (sebeobrana, bojová umění) a k praktikování "Magických pohybů" - tedy k aktivaci energetického těla. Představíme vám také partnery tohoto seriálu, partnerské výrobky, firmy, metody a léčitele - pro ozdravení, detoxikaci a vyčištění organismu, pro sport a cestování, dále různé doplňky a suroviny zdravé výživy a pod ....

      Budeme společně chodit do přírody, do terénu a do lesů a učit se i základy přežití (survival).  Podobně navštívíme i sportovní centra, aquaparky, doporučíme vám pohybová, masážní, relaxační, léčebná, balneo .... studia, představíme si, čím vším můžete své vitalizaci, detoxikaci i léčení a zdravení napomoci. Budeme i cestovat po Evropě - shazování nadváhy může být i dobrodružné! Hodně si povíme o zdravé a léčivé stravě.

      Smyslem tohoto seriálu, natáčeného v reálném čase, je jít po praktických věcech, neteoretizovat a neříkat : "měli byste" - vše zkusím, do všeho, co pak doporučím, sám půjdu - a vy to uvidíte.

     Žít se dá naplno v jakémkoli věku, dostat se lze z jakékoli sebehlubší krize, vždy je ten pravý čas na rozhodnutí změnit svůj život.

     Naše moderátorky vám ukáží, jak si v mládí zdraví, vitalitu a energii nezničit - a já jako autor seriálu vám ukážu, jak se v 53 letech k aktivnímu zdraví a vitalitě - i sportu a životu - dá vrátit.

     Sledujte náš video "real Time" seriál na You Tube, Facebooku a Twitteru, či na této a dalších webových stránkách NET-TV Mozaika EU - a přidejte se!

              Jaroslav Polák, ředitel a producent NET-TV Mozaika EUNenechte si ujít novinky v našich Facebook skupinách a stránkách :

Vitalizace, detoxikace, hubnutí, léčení  -   https://www.facebook.com/groups/1532162866912374/

Aktivace energetického těla  -   https://www.facebook.com/aktivace/

Esoterická a duchovní literatura a akce, léčitelství a léčení  -  https://www.facebook.com/groups/1811236205867990/

Tolték - Cesta Toltéků  -   https://www.facebook.com/groups/643999405620646/

Video lékař TV Mozaika  -  https://www.facebook.com/videolekar/

Léčivá strava, bylinky, superpotraviny  -  https://www.facebook.com/groups/1430280800434844/

Žij zdravě https://www.facebook.com/zijzdravemagazin/

Net-Tv Mozaika EU  -   https://www.facebook.com/TvMozaika/

NET-TV Mozaika - internetová televize  -   https://www.facebook.com/groups/mozaikatv/

Televize Mozaika EU  -   https://www.facebook.com/groups/televizemozaika/