Víš, že tě miluju?

Estelle Maskame, Nakladatelství Fragment a Albatros média a.s.  2017


Nakladatelství Fragment a Albatros média a.s.  2017

www.fragment.cz           www.albatrosmedia.cz

     "Zůstaň", znovu poprosí. Oči mu ve tmě září jako dva uhlíky, až mi z toho naskakuje husí kůže.  "Někde dole mám Knihu džunglí!"

     "Knihu džunglí mám ráda", šeptnu, sklopím oči ke svým rukám v klíně. Když zase zvednu hlavu, Jakeovy rty, na které jsem před chvílí upírala zrak, se nezadržitelně blíží k mým.  Zadržím dech.

     Než se lehounce dotkne mých rtů, trvá to nekonečně dlouho. Sevře se mi hruď a zachvěju se. Na chvíli se zastaví a na tváři mě polechtá jeho horký dech. Obličej má těsně vedle mého a jako by čekal, jestli se odtáhnu anebo mu polibek oplatím. Nemusím o tom vůbec přemýšlet.

......................................

     DIMILY je zkratka tvořená z písmen názvu prvního dílu trilogie "Did I Mention I Love You?"  Autorka Estelle Maskame má obrovskou fanouškovskou základnu a její série se ve světě stala fenoménem. Ve Velké Británii se DIMILI trilogie zařadila do žebříčku pěti nejlepších "young adult" knih všech dob.

.....................................

      Na léto v Kalifornii se Eden vůbec netěší. Má ho totiž strávit v nové rodině svého otce, kterého už tři roky neviděla. Prázdniny by měla prožít se třmi nevlastními bratry a novou "matkou" - lidmi, které vůbec nezná a ani netouží poznat. Na největší komunikační problémy naráží s Tylerem, nejstarším z bratrů. Nevyzná se v jeho divoké povaze, nemůže vystát jeho drzý pohled a ego vyšší, než kopce v Beverly Hills. Pořád na něj ale někde naráží a čím více poznává jeho svět nekonečných večírků a her, při kterých se porušují pravidla, tím více ji zajímá. Začíná ztrácet hlavu pro lásku, která je zakázaná ...