Víkendový kurz sebeobrany Praha

Dva workshopy sebeobrany s technikami, které naleznete v naší videoencyklopedii - pro zájemce a zájemkyně od cca 14 let výše. Výuka venku v terénu. Cena 800,- Kč za celý víkend, pro členy klubu Koncept Bodyguard je sleva 30% z ceny.

sobota 6. - neděle 7. října 2018

sobota 13. - neděle 14. října 2018


      Workshop je vhodný pro starší děti (od cca 14 let výše), dospívající i dospělé. Techniky nejsou náročné na fyzickou kondici ani na pohybový rozsah, bez problémů se je naučí úplný začátečník, slabší dívka, člověk s nadváhou, nebo s menším pohybovým omezením.

      Přihlašte se co nejdříve - pro zachování individuálního přístupu je počet účastníků omezen na max. 10. Stačí napsat na mail : sebeobrana@mozaikatv.cz  - obratem vám pošleme podrobnější informace k organizaci a průběhu workshopu a číslo bankovního konta k úhradě ceny workshopu : 800,- Kč/osobu (cena za celý víkend). Oba workshopy budou přibližně podobné, můžete se proto přihlásit na jakýkoli z obou termínů, případně absolvovat oba pro dobré vstřebání technik.     Víkendový workshop pro širokou veřejnost (max. 10 účastníků) - obrana proti běžnému typu ohrožení a obtěžování (chycení, držení, facka, úder) - techniky rukou. Trénink bude přizpůsoben reálnému prostředí útoku (městský park) i reálnému počasí. Během dvoudenního workshopu si vysvětlíme a prakticky ukážeme základní práci s těžištěm, která je vlastní všem technikám bojových umění obecně a přibližně 20 až 30 technik (kombinací), na kterých si ukážeme a nazkoušíme hlavní úhyby, bloky, protiúdery, zadržení a sevření útočníka. Ze zbraní použijeme krátkou hůlku (jawaru) a pás (lze použít pásek, šálu a pod ...).
      Na tyto workshopy vloně navážeme pokračujícími a budeme vaše dovednosti v sebeobraně rozvíjet. Všechny workshopy vede osobně hlavní lektor systému "Bodyguard Combat Art" Jaroslav Polák a Lenka Letáková, se kterou jsou natáčeny ukázkové videotechniky.

Ukázky kombinací, které se naučíte na workshopech: