Vadná


Cecelia Ahern - knihy Omega, nakl. Dobrovský 2016

     "Tento případ si získal větší pozornost než jiné," říká Pia. Je dokonale nalíčená, líčka růžová jako broskvičky. Má na sobě broskvové šaty a je úplně k nakousnutí, dokonalá porcelánová panenka. Má lesklé černé vlasy a její drobný nevinně vypadající obličej lemuje ofina. Vypadá dokonale.

........

     Celestine Westová mý skvělý život. Je vzorná dcera i sestra, spolužáci i učitelé o ní mají jen dobré mínění a ona sama randí s okouzlujícím Artem Crevanem.

    Ale pak se Clestine dostane do situace, ve které musí udělat zásadní rozhodnutí. Poruší pravidla a musí čelit důsledkům. Mohla by být obviněna, odsouzena a označena jako VADNÁ.

.......

     "Milá dokonalá, doufám, že jsi v pořádku. Nemůžu uvěřit, že tě nepustili domů, ale táta říká, že pro tebe udělá, co je v jeho silách. Chtěl bych tam být s tebou, ale nedovolili mi to. Moc novinářů atd. Doufám že to pochopíš. V televizi tě sleduju v jednom kuse. Děsně ti to sekne. Doufám, že nosíš ten přívěšek. Pro mě budeš vždycky dokonalá. Udělej, co ti radí táta a starej Berry, a než se naděješ, budeme zase nahoře na kopci. Jsem na tvojí straně. S láskou, Art."


Edice Omega, nakladatelství Dobrovský  2016

www.knihyomega.cz

www.knihydobrovsky.cz