Nechte si u nás vytvořit doporučující recenze, nebo vystavte své umělecké a řemeslné originály v galerii

Redakce NET-TV Mozaika, která hodnotí a recenzuje vaše výrobky a služby :

Michaela Lucie Hanzlíková, krasobruslařka, mistryně ČR, startovala za ČR i na ME a MS v junoirkách i dospělých

Markéta Matoušová, finalistka České Miss 2017, Česká Miss Survival 2017
a finalistka světové soutěže Miss Global Beauty Queen.

Lucie Hančlová, 14letá zpěvačka a herečka, pro výrobky pro děti a teens


Již dva roky recenzemi propagované české vánoční foukané ozdoby


Ve videorecenzích rádi v redakci vyzkoušíme vaše výrobky a doporučíme je divákům


      Nejprve to nejdůležitější - naše recenze na NET-TV Mozaika EU jsou pouze o výrobcích, nebo o službách, které jsme si sami v redakci vyzkoušeli, použili, ochutnali, či prožili a s čistým svědomím je našim divákům můžeme ukázat a doporučit.  V každém případě  nejprve již na začátku jednání vyřadíme výrobky a služby na první pohled nedůvěryhodné, nekvalitní, nevkusné. Pokud výrobek v rámci recenzí testujeme a zjistíme, že hrubě neodpovídá informacím, nebo očekávání, vracíme jej a recenzi neděláme. Vše, co tedy na stránkách televize Mozaika v rubrice "RECENZE" najdete, vám doporučujeme s čistým svědomím.


       V rubrice "GALERIE" je to jinak, zde vystavují tvůrci, umělci, šperkaři, módní návrhářky, řeznáři, kováři a pod.... své originální kusy jen zaslanou fotografií - zde se řídíme svou intuicí, výrobky a konkrétního výrobce vám představujeme, vy si již sami navazujete kontakt a originální umělecké dílo, či řemeslný výrobek kupujete přímo od výrobce. Pokud byste byli s koupí nespokojeni, dejte nám prosím vědět, můžete tak napomoci protřídit kvalitní umělce a tvůrce od nekvalitních.


RECENZE

      Do recenzí bereme výrobky, které jsou vyráběny sériově, jsou prodávány po celé ČR a oslovily nás svou kvalitou, zajímavostí, užitečností, přínosem pro zdraví a pod .... Kromě "kulturních" recenzí (literatura, divadlo a film) jsme zatím otevřeli rubriky recenzí sportovních potřeb (včetně sportovního oblečení, obuvi a doplňků), recenze drobných dárků pro radost, recenze značkové kosmetiky, dále recenze trvanlivých potravin a surovin, vín a potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a prozatím poslední - potřeb pro přežití (včetně potřeb pro stanování, kempování, turistiku, vaření v přírodě a pod ...)

     Rádi vás oslovíme mailem, nebo můžete vy napsat nám do redakce na adresu : redakce@mozaikatv.cz nebo nám zavolejte na telefon : +420 704 154 406 (Jaroslav Polák, ředitel NET-TV Mozaika EU) a nabídněte nám výrobky, které vyrábíte, dovážíte, nebo prodáváte. Výrobky, které chcete dát do recenze, nám v minimálně jednom ks věnujete bezplatně k otestování (dárky, kosmetika, oblečení, trvanlivé potraviny, potravinové doplňky, spotřební zboží, drobnější elektronika ....): Buď se domluvíme na osobním převzetí, nebo na zaslání poštou na adresu našeho sídla - viz kontakty zde :

     V případě dražších výrobků (například nyní máme v recenzích skládací kola v hodnotě cca 70.000,- Kč) se domluvíme na zapůjčení na určitou dobu, po kterou je můžeme používat, testovat, natáčet do různých pořadů. Vašim výrobkům vytvoříme stálé recenzní stránky, na které budeme postupně přidávat jak informace o výrokku, tak naše hodnocení, foto a videomateriál s vaším výrobkem, který v rámci dění a natáčení v redakci vytvoříme. Stránky s recenzemi budeme opakovaně vkládat na sociální sítě a šířit mezi naše diváky. Za vytvoření jedné recenzní stránky si účtujeme jednorázový poplatek 500,- Kč. Pokud se rovnou domluvíme na natáčení videopropagace výrobku v našich TV magazínech a reportážích (obvykle za cenu okolo 10 až 15 tisíc Kč), vytváříme vám recenzní stránky již zdarma.

     Recenzní stránky jsou na webu naší televize zveřejněny trvale, smažeme je pouze na vaše přání (pokud třeba ukončíte prodej, nebo výrobu). Vy můžete ale kdykoli informace o výrobku aktualizovat. Jak je psáno výše, bereme do recenzí jen výrobky opravdu kvalitní a dobré, chceme divákům doporučovat jen to nejlepší, takže už jen to, že bude váš výrobek v našich recenzích, je samo o sobě reklamou.


GALERIE

     Jsou výrobky, které existují pouze v jednom originále - ručně vyráběné šperky, bižuterie a ozdoby, bytové doplňky, dárky, umělecká keramika, foukané sklo, šité modely šatů, ručně šité boty, kabelky, výšivky, umělecké předměty ze dřeva, kovu a pod ... obrazy a vše, co je vyráběno ručně jako umělecké dílo. Zde nebudeme chtít jeden kus do redakce pro testování, ale vytvoříme vám vaši galerijní stránku s vaším jménem a s kontakty na vás, kam nám pošlete fotografii předmětu, který prodáváte a my vám jej na vaši stránku umístíme i se všemi potřebnými informacemi až do doby, než jej prodáte a požádáte o smazání fotografie. Na svou galerijní stránku si můžete umístit libovolný počet fotografií konkrétních výrobků. Za umístění jedné fotografie zaplatíte 50,- Kč jednorázový poplatek. K fotografii uvedete informace o výrobku, jeho prodejní cenu a kontakty na sebe, můžete i www odkazy na své stránky, kde budete mít třeba více fotografií daného výrobku. Obchod si již realizujete se zájemcem sami, žádnou provizi a pod nám neplatíte.  Vše vám podrobněji vysvětlíme, když nám napíšete na mail :   redakce@mozaikatv.cz  nebo nám zavolejte na telefon : +420 704 154 406 (Jaroslav Polák, ředitel NET-TV Mozaika EU).

      My budeme vaši galerijní stránku pravidelně, opakovaně a dlouhodobě zviditelňovat na internetu a na sociálních sítích.

Redakce NET-TV Mozaika, která hodnotí a recenzuje vaše výrobky a služby :

Jaroslav Polák, ředitel, producent a režisér NET-TV Mozaika EU

Eliška Kurková, mistryně Evropy 2018 v mažoretkách

Andrea Kresničerová, krasobruslařka


Jak vidíte v ukázkách módních salonů a akcí, rádi za vámi i přijedeme s kamerou a vytvoříme s vámi video i foto materiály do galerie - bude to jen o pár korun dražší, ale výsledek bude velmi prospěšný - stačí se s námi domluvit!