"TOULAVÉ BOTY" na NET-TV Mozaika EU

Naprosto originální cestovatelský TV magazín a rubrika o ČR a Evropě - pojeďte s naší kamerou na nejrůznější místa, na výlety, za zábavou, kulturou, ubytováním, přírodou, turistikou, sportem i poznáním.  Většina popisných textů je převzata z Wikipedie, postupně budeme nahrazovat vlastními.

V tomto okamžiku tuto stránku kompletně rekonstruujeme a během nebližších týdnů vložíme do podrubrik opět naše materiály, několik set autorských videí, fotografie a texty, děkujeme za trpělivost :-)

     Cestování je fenoménem dnešní doby. Cestuje se povinně na rodinné dovolené, cestuje se za prací a byznysem, cestuje se s batohem za poznáním, dobrodružsvím a adrenalinem, cestuje se za pár korun i za statisíce, letadlem, vlakem, autobusem, autem, na kole i pěšky. Na cestách vyhledáváme místní kuchařské speciality, známé památky a historické zajímavosti, neznámou přírodu a také lidi, ze kterých rádi děláme nové přátele. Potápíme se, skáčeme, létáme, hledáme ... štěstí, radost, dobrodružství, společnost, zážitky. Už si z cest naštěstí nevozíme zahraniční svetry a trička, zakázané gramodesky a pánské časopisy, cizí léky a parfémy, ale - zážitky.

      Pro nás, v redakci NET-TV Mozaika EU, je cestování s kamerou v ruce příjemným spojením práce a všeho, co nás baví, co nás naplňuje a co máme rádi. Vždy cestujeme a po cestě natáčíme, co a kde můžeme a jsme rádi, když naše zážitky přinášíme vám, divákům naší televize.

     Tato rubrika ale nebude určena jen pro čechy, ale i pro zahraniční turisty, kteří k nám míří a kteří budou rádi objevovat i taková místa a lokality, o kterých neví a nikdo jiný jim o nich nic nepoví. Zaměříme svou tvorbu i na pozvánky pro turisty v naší krásné zemi.

     Bude nám trvat určitě řadu let, než naplníme tuto rubriku - a nikdy ji nenaplníme úplně. To nám ale ani v nejmenším nevadí. Hlavní je, že hodně procestujeme a vy u toho můžete být vždy s námi alespoň očima a ušima :-)


Přidejte se do našich cestovatelských FACEBOOK skupin a stránek a sdílejte své zážitky, cesty, tipy, rady, fotograie a videa ze svých cest, výletů, expedic a tůr, doporučte zajímavé destinace a také hotely, peziony, sportareály, lázně, restarace ... kde vám bylo dobře:


Různá doporučená videa z produkce NET-TV Mozaika EU: