"TOULAVÉ BOTY" na NET-TV Mozaika EU

Naproto originální cestovatelský TV magazín o České Republice a Evropě - pojeďte s naší kamerou na nejrůznější místa, na výlety, za zábavou, kulturou, ubytováním, přírodou, turistikou, sportem a i poznáním.  Většina popisných textů je převzata z Wikipedie.

V tomto okamžiku tuto stránku kompletně rekonstruujeme a během nebližších dnů vložíme do podrubrik opět naše materiály, videa, fotografie a texty, děkujeme za trpělivost :-)

     Cestování je fenoménem dnešní doby. Cestuje se povinně na rodinné dovolené, cestuje se za prací a byznysem, cestuje se s batohem za poznáním, dobrodružsvím a adrenalinem, cestuje se za pár korun i za statisíce, letadlem, vlakem, autobusem, autem, na kole i pěšky. Na cestách vyhledáváme místní kuchařské speciality, známé památky a historické zajímavosti, neznámou přírodu. Potápíme se, jezdíme, létáme, hledáme ... štěstí, radost, dobrodružství, společnost, zážitky. Už si z cesta naštěstí nevozíme zahraniční svetry, zakázané gramodesky a časopisy, léky a parfémy, ale zážitky.

      Pro nás, v redakce NET-TV Mozaika EU, je cestování s kamerou příjemným spojením práce a všeho, co nás baví, co nás naplňuje a co máme rádi. Vždy cestujeme a po cestě natáčíme, co a kde můžeme a jsme rádi, když naše zážitky přinášíme vám, divákům naší televize.


Různá doporučená videa z produkce NET-TV Mozaika EU: