To nejlepší z digitální fotografie

Scott Kelby  -  Nakladatelství Zoner Press Brno a.s.   2017    www.zonerpress.cz


To nejlepší z digitální fotografie

Scott Kelby - Nakladatelství Zoner Press Brno a.s. 2017 www.zonerpress.cz


      Série "Digitální fotografie" je nejprodávanější knižní řadou o fotografii v historii a důvod je velice jednoduchý: Scott Kelby má talent zjednodušovat složité věci. S jeho výkladem snadno pochopíte i složitější techniky, o kterých jste si mysleli, že jsou naprosto mimo váš "dosah". Scott ke svým čtenářům přistupuje tak, jako by to byli jeho přátelé, se kterými si vyrazil na fotografickou procházku. Řekne vám přesně, co a jak nastavit, abyste pořídili takovou fotografii, jakou jste vždycky chtěli. Takový ten snímek, na který se díváte v galeriích a říkáte si, jak to ten člověk vyfotil - a přesně to se dozvíte.

     Tato série knih získala ocenění po celém světě a byla přeložena snad do všech jazyků, na jaké si vzpomenete. Nejsou to knihy o teorii, plné zvláštních pojmů a výpočtů. Jsou to knihy, které vám řeknou, co a jak nastavit, co zmáčknout. Jsou to knihy, které vás naučí "jak". A vy právě držíte to nejlepší z nich. To nejlepší ze všech pěti svazků, upravené a doplněné o nejnovější informace. Na každé straně najdete jeden postup, jednu techniku, jeden tip, který posune vaše fotografování zase o kus dál.

      V knize najdete přes 200 tipů a rad, díky kterým se vaše fotografické umění posune mílovými kroky. Pomůže vám a bude to i zábava. Podobnou knihu jinde neseženete!

     Jako speciální bonus si pro vás Scott připravil zbrusu novou kapitolu, která se zabývá tím,  co by měli slyšet (číst) lidé, kteří přecházejí na zrcadlovku z kompaktu, nebo mobilu (nebo začínají fotografovat úplně poprvé).

     Scott Kelby je šéfredaktorem, vydavatelem a spoluzakladatelem časopisu Photoshop User a také hostitelem známého pořadu "The Grid". Je prezidentem firmy "KelbyOne", která se zaměřuje na vzdělávání a výuku fotografů a vydávání materiálů pro fotografy. Zároveň je fotografem, designérem a mnohokrát oceněným autorem více než 60 knih - včetně pěti dílů (i česky vydané) "Digitální fotografie".


Nenechte si ujít originální videa z produkce naší televize :