Televizní testy na NET-TV Mozaika EU

Pravidelný zábavně informativní televizní magazín internetové televize Mozaika o všem, co je nové, zajímavé a hodno vaší pozornosti. S ředitelem televize Jaroslavem Polákem vás jednotlivými díly provázejí všechny modrátorky televize Mozaika.

      "Televizní testy" jsou zcela novým autorským TV magazínem, ve kterém se budeme věnovat testování, zkoušení a nalézání úplně všeho :-)  Magazín bude produkován přibližně 2x měsíčně - a doporučíme vám v něm to nejzajímavější, nejužitečnější, nejnovější, co pro vás najdeme - od turistiky a cestování, po sport, oblečení, módu, kosmetiku, elektroniku, knihy a filmy, divadlo, super restaurace, kluby, kapely a muziku, akce pro zábavu, adrenalin i poznávání.  Magazín "Televizní testy" je určen všem divákům, od teenagerů až po diváky zralého věku - každý si v něm najde to své  :-)


Ukázka z původních televizních testů NET-TV Mozaika - ty byly určené jen pro účastníky moderátorských a hereckých kurzů k jejich procvičení projevu před kamerou. Nové Televizní Testy jsou plnohodnotným TV magazínem pro všechny naše diváky!