Národní divadlo

Národní divadlo, Nová scéna, Stavovské divadlo, Státní opera - činohra, opera, balet, Laterna magika


Národní divadlo - Maryša 2017 - veřejná generálka a beseda s diváky

Laterna magika Praha - Evald Schorm - Kouzelný cirkus

Po Sametu - reportáž z Národního divadla - Nové scény - z premiéry hry - s rozhovory s herečkou Taťjanou Medveckou, režisérem Jiřím Adámkem a jako speciální host herečka Vlasta Chramostová.

Videozvánka TV Mozaika na představení "Human Locomotion" Laterny Magiky Národního divadla Praha. O představení, divadelním tanci a Laterně Magice vypráví šéf uměleckého souboru Laterny Magiky Mgr. Zdeněk Prokeš.

Inscenace "Malý princ" - režiséra Vladimíra Morávka a Laterny magiky Národního divadla v Praze a rozhovor s Petrem Batěkem v roli "pilota, co spadl z nebe".

Stavovské divadlo Praha - z premiéry hry Modrý pták

Miroslav Donutil - Sluha dvou pánů - reportáž Nely Friebové a Zuzany Černé z Národního Divadla u příležitosti 20. výročí uvádění této inscenace, pětileté existence mecenášského klubu Národního Divadla a narozenin Miroslava Donutila.

Ve Stavovském divadle se odehrála jubilejní 100. repríza hry Mikve od současné izraelské dramatičky Hadar Galronové.

1969 Doba Ledová - scénický večer k poctě Jana Palacha na Nové Scéně ND - 16. ledna 2015. Hosté : Vlasta Chramostová, Stanislav Milota, Olbram Zoubek a Pavel Kohout.

Noční Sezóna - Stavovské divadlo - ukázka z veřejné generálky nové hry Činohry Národního divadla v Praze s komentářem režiséra hry a uměleckého ředitele činohry ND Daniela Špinara a herce ND Ondřeje Pavelky.

Činohra ND - generálka hry Noční Sezóna - beseda s diváky

Podivuhodné cesty Julese Verna je nový projekt pražské Laterny magiky, inspirující se ve slavných románech francouzského spisovatele Julese Verna, především pak v jeho knize Tajuplný ostrov.

1789 aneb Dokonalé štěstí - reportáž z Národního divadla, část první - rozhovor Lenky Rejfířové s hercem Radúzem Máchou u příležitosti II. premiéry hry a ukázky z druhé poloviny představení.

1789 aneb Dokonalé štěstí - reportáž z Národního divadla, část první - rozhovor Lenky Rejfířové s režisérem Vladimírem Morávkem u příležitosti II. premiéry hry a ukázky z první poloviny představení.