Malé divadelní soubory a jednorázové reportáže z divadelního prostředí


Ani o den dýl! - divadelní hra, u které se smíchy složíte! Třeskutá komedie francouzského autora Clément Michela, v režii Petra Míky, skvěle zahraná Radkem Fejtem, Michaelou Marečkovou a Lukášem Burianem -  Divadlo Mirror Praha

Desítka s herečkou Barborou Fišerovou - TV talk show magazín NET-TV Mozaika EU

Liduščino divadlo, soubor Ludmily Razimové - zájezdové divadlo pro děti i dospělé - rozhovor s Ludmilou Razimovou, ukázky ze hry pro děti "Tajemství stříbrné vločky"

Pozvánka do pražského Divadla Komedie na hru Past, ukázky ze hry a rozhovor Lenky Rejfířové s hlavními herci Janem Hofmanem a Janem Zadražilem.

Pavel Kožíšek a Divadlo kouzel u mikrofonu Taťány Krchovové - z archivu NET-TV MOZAIKA ČR

archiv TV Mozaika - Divadlo pod Palmovkou - Kdyby tisíc klarinetů - ukázky ze hry Divadla Pod Palmovkou (2012). Na konci Jiří Suchý po letech zpívá píseň "Babeta".

Divadelní hra Přelíčení umělecké skupiny Oldstars Praha - v klubovém prostoru H2O na Žižkově. Rozhovor s režisérem Petrem Smyczekem a herci Janem Battěkem a Marií Háskovou.

Crossroads - PERSEIDY, Tereza Březinová, klub Reduta Praha Perseidy je hra o přáních, kterých se nám rojí v hlavě milion. Nastudovali společně studenti i absolventi pražské DAMU a VOŠ herecké.

Pozvánka do pražského Divadla Komedie na hru Naše třída, ukázky ze hry a rozhovor Lenky Rejfířové a Zuzany Černé s hlavními herci (2014).

Tulení žena - Pidivadlo - VOŠ herecká Praha 2011

Štěpán Rak a Alfred Strejček - Vivat Comenius - z archivu TV Mozaika

Hudebně-taneční pozvánka - originální americká produkce nejslavnějšího světového muzikálu West Side Story!

Jak se dělá divadlo - reportáž Lenky Rejfířové z inscenace na základě fejetonů Karla Čapka - hraje divadlo No Kakabus - natočeno v Rock Café Praha.

Benátky pod sněhem - umělecká skupina OLDStars v klubovém prostoru H2O v Praze 2014

Klasická inscenace bratří Mrštíků "Maryša" v adaptaci pražského Divadla Komedie. U mikrofonu Zuzany Černé dva hlavní představitelé Hana Kusnjerová a Vilém Udatný.

Tramvaj do stanice Touha - pozvánka na divadelní hru souboru OLDStars. U mikrofonu Zuzany Černé je Markéta Burešová a Jeník Tyl.

To všechno ona - reportáž Terezy Sedláčkové z hry uměleckého prostoru H2O Praha, rozhovor s Janem Battěkem a Ljubou Krbovou.

Eva Lecchiová - herečka divadla F.X. Šaldy v Liberci u mikrofonu Lady Jelínkové - archiv Mozaika TV

13 ženských tváří - Divadlo Marianny Arzumanové - Představení "13 ženských tváří" je hudebně dramatická inscenace, v níž v krátkých a měnících se etudových scénách se rozkrývá svět ženy.

autorské divadelní představení herecké skupiny Buenos Aires tango. Hra se skládá z osmi příběhu lidí, kteří opustili své zaběhlé životy v různých částech Evropy první poloviny 20. století a vydali se hledat štěstí za oceán do Argentiny.... kde se všichni utěšují tančením tanga.

Reportáž Nely Friebové z inscenace Divoké maso / Goran Stefanovski z divadla Komedie v Praze a rozhovor o hře, divadle i životě s herečkou Evou Vrbkovou.

archiv TV Mozaika 2012 - Iveta Dušková v Divadle Kampa - rozhovor Lady Jelínkové ke hře Blaženka

West Side Story - original USA Broadway production v Praze 2017 - ukázka z premiéry a záznam tiskové konference

herečka Zdeňka Procházková - rozhovor pro zpravodajství 7x24 v Paláci knih Neoluxor u příležitosti autogramiády její knihy "Na jevišti mezi Prahou a Vídní"

generální zkouška hry Her Master´s Voice v pražském Divadle Komedie 2014

Divadlo Komedie: Bogusław Schaeffer - Scénář pro tři neskutečné, ale existující herce

Kabaret Caligula - reportáž z inscenace Panzerfaust, rozhovor s režisérem Jakubem Sommerem a herečkou Klárou Issovou.

Divadlo Komorní Svět - reportáž z inscenace "I motýli jsou volní". Natočeno v Divadle Na prádle v Praze 2014

Divadlo u Hasičů: Možná přijde i Kristián. Dne 7.dubna 2015 mělo v pražském divadle U Hasičů premiéru originální představení MOŽNÁ PŘIJDE I KRISTIÁN, které je "cestou časem historií české zábavy".

Tragikomedie polské autorky Doroty Masłowské "Mezi náma dobrý" - Divadlo Komedie Praha

z archivu TV Mozaika z roku 2012 : Misantrop - činohra Jihočeského divadla na Nové scéně ND, rozhovor s režisérem Martinem Glaserem

Švandovo divadlo - Smíchoff on - Petra Hřebíčková u mikrofonu Lady Jelínkové