Taneční divadelní představení


Ponec - divadlo pro tanec - dětské představení "Karneval zvířat" Barbory Látalové a kol. - reportáž Lenky Rejfířové a ukázky z vystoupení.

Videopozvánka televize Mozaika ČR, společně s Natašou Novotnou, tanečnicí, choreografkou a předsedkyní Vize tance, profesní organizace pro rozvoj současného tance v ČR, na oslavy Mezinárodního dne tance 29. dubna 2015.

....autorské divadelní představení herecké skupiny Buenos Aires tango. Hra se skládá z osmi příběhu lidí, kteří opustili své zaběhlé životy v různých částech Evropy první poloviny 20. století a vydali se hledat štěstí za oceán do Argentiny.... kde se všichni utěšují tančením tanga.

Taneční představení ME SA - Supernatural - Studio ALTA Praha.

Reportáž a ukázky z projektu TRACES taneční dvojice VerTeDance ve spolupráci se švédskou choreografkou a tanečnicí Charlottou Öfverholm, Natočeno v divadl Ponec - divadlo pro tanec

Premiéra taneční inscenace Obscese choreografky Kateřiny Stupecké v uměleckém prostoru ALTA v Praze

z archivu TV Mozaika - Cuadro Flamenco Kebranto z Granady - záznam vystoupení Granadské tanečnice Flamenka a doprovodné skupiny ve staré plzeňské židovské synagoze.

Akvarel - motto: Jasný obraz se rozplývá. Štětcem jistým namalovaný. Tiše prší.

reportáž z tanečního divadla Ponec Praha, z premiéry představení LUCKY švédské tanečnice a choreografky Charlotty Öfverholm.

z archivu : Hudebně taneční dílo Víla Ohře - projekt karlovarské ZŠ a Základní umělecké školy ve Šmeralově ulici v Karlových Varech. Premiéra v květnu 2012 v Městském Divadle Karlovy Vary.

z archivu - Cuadro Flamenco Kebranto z Granady - záznam vystoupení Granadské tanečnice Flamenka a doprovodné skupiny ve staré plzeňské židovské synagoze.