Tajemství Feng Shui

Ludmila Djemelová, Nakladatelství ANAG  2018      www.anag.cz


Tajemství Feng Shui

Ludmila Djemelová, Nakladatelství ANAG 2018    www.anag.cz


      Jsem přesvědčená, že každý z nás má právo na štěstí a úspěch. A pravidla, jak toho cíle dosáhnout, je možné si osvojit. Já osobně k dosažení štěstí a úspěchu již řadu let používám umění Feng Shui, což je metoda, která vám umožní transformovat váš život, zdraví, finance, vztahy ..... každou životní oblast, na kterou si jen vzpomenete.
      Zní to skvěle, ale je to reálné? Podle mých zkušeností ano. Feng Shui vám umožní převzít kontrolu nad svým životem, zlepšit vztahy, posílit zdraví, či vylepšit finanční situaci.
      Během své praxe konzultantky Feng Shui jsem pracovala s mnoha klienty nejrůznějšího věku, společenského postavení i finanční situace. Radila jsem manažerům, firmám, rodinám, maminkám na mateřské dovolené i lidem v důchodovém věku. Ve všech případech se nám společně podařilo dosáhnout významných pozitivních změn v jejich životech.
...........................
     Feng Shui nás vede k harmonii. K vyvážení jednotlivých oblastí našeho života. Cílem je dosažení rovnováhy mezi péčí o děti, vyděláváním peněz, udržováním skvělého vztahu s partnerem, přáteli, koníčky ...
      Také jste už někdy slyšeli větu: "Obojí mít nemůžeš"? A bylo tím myšleno: šťastnou rodinu a kariéru, úspěch a dobré vztahy, zdraví a peníze .... nebo jakoukoli jinou kombinaci výše uvedeného. Feng Shui si již po stovky let klade za cíl právě této zdánlivě nemožné harmonie dosáhnout. Zajistit, aby ti, kdo toto umění praktikují, žili v celkové rovnováze. Aby byla jejich rodina šťastná a fungující, měli dostatek přátel, těšili se dobrému zdraví, byli finančně zajištění, spokojení ve své práci a našli si čas na osobní rozvoj a koníčky.
      Laťka je nastavena opravdu vysoko. A proč ne. Podle mých zkušeností přínos Feng Shui nezná limity.
........................
      Odhalte tajemství životní harmonie. Seznamte se se základy Feng Shui, naučte se rozdělit prostor do jednotlivých sektorů a správně je aktivovat. Díky tomu dosáhnete zlepšení zdraví i vztahů, podpoříte své partnerství, najdete spokojenost v kariéře a zajistíte si finanční stabilitu. Tajemství Feng Shui vům pomůže vytvořit prostředí, které vás navede na cestu k úspěchu a radosti ze života.

Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :