Styl, móda, kosmetika, společnost, "Lady´s Party magazín", magazíny "Desítka", "Televizní Testy" a "Soul of ... Art"


      Svět, to není jen politika a ekomomika, byznys a peníze. Svět, to jsou hlavně lidé, kteří na této planetě žijí a mají různé životní styly, zvyky, tradice, vyznávají různé filozofie, náboženství, morálku. Televize Mozaika je televizí českou, evropskou a nemáme až tak velkou potřebu objasňovat vše po celém světě - můžeme ale samozřejmě porovnávat, navštívit a inpirovat se i stylem a způsobem života v Evropě i mimo ní. Většina této rubriky se ale bude věnovat evropské kultuře a stylu života - už jen proto, že i tak je to nekonečně rozmanité téma, stále živoucí a měnící se - a zároveň magicky tajemné, plné historie a tradic, zvyků a pověstí. To vše spolu postupně objevíme.


     Svět módních přehlídek, make-upu, třpytu šperků, lesku společnosti, večírků, premiér a celebrit je velmi přitahující a magicky fascinující pro každou dívku a ženu a i pro leckteré muže. Začne to zlehka - prohlížením barevných časopisů, prvním nákupem rtěnky v nejbližší drogerii, prvním přilepeným plakátem hezkého zpěváka na zeď dívčího pokojíčku a najednou jste obklopené vůněmi, barvami, látkami, doplňky, šperky, zvučnými jmény - spadnete rovnýma nohama do světa módy, kosmetiky, modelingu a celebrit, který by se dal přirovnat k proměnlivému oparu duhy po dešti - neustále se mění, vlní, prolíná, blyští, nařizuje a podléhá, ovládá a je manipulován a když se jím necháte pohltit a svést, tak vás může živit, naplnit, ale také zcela zničit.

     Co je vlastně styl, co je móda, co je krása, co je lesk a sláva, co je to tajemno, po kterém tak toužíme?

Další texty i rubriky na této stránce právě v tuto chvíli připravujeme, děkujeme za krátkodobou trpělivost.

Lady´s Party TV Magazín

TV magazín o všech tématech pro dívky a ženy

Cokoli, co se týká všech malých i velkých slečen, paní i dam zralejšího věku - od kosmetiky po cestování, od dětí po muže, od vztahů po různé relax a wellness procedury, zajímavosti, akce, tipy, kultura, společnost a pod ...