Štěstí na talíři

Lada Nosková, Nakladatelství Mladá Fronta 2017,  Knihcentrum.cz


     Jmenuji se Lada Nosková .... miluji svého syna Olivera a manžela Toma. Pochopitelně. Ale také chlazené prosecco, mořské plody a buchty. Právě ty buchty možná můžou za to, že se dnes živím úplně něčím jiným, než jsem původně chtěla. A je to skvělé!

.....................

      Život, jak jste ho ještě neochutnala. Protože jídlo v této kuchařce není hřích. Najíst se, je normální. Hlavně žádný špatný pocit, nebo černé svědomí! Hubnutí se nerovná hladovění. Právě naopak. Čekají vás talíře plné barevného, chutného a zdravého jídla, které se na vás směje. Budete štíhlá a přitom bez stresu a v pohodě. A přitom si pochutnáte! Vaše návštěvy vás budou prosit o recepty. Lada vyladila jídla, která tělu i duši dělají dobře. Vás i vaši rodinu čeká ... nový ... lepší život.

............................

     Své štěstí máte nadosah. Že se to snadno řekne a hůř udělá? Ale to přece nebude váš případ. Věřím vám. A slibuji, že se nemusíte bát hladovění, nebo striktní diety! Chcete-li zhubnout, funguje totiž pravý opak. Jíst často a kvalitně. Pak se ve svém těle budete cítit dobře. A o to přece jde především. Dovolte mi proto, abych se stala vaší průvodkyní, rádcem a inspirací. S tím jsem totiž připravovala tuto kuchařku. Aby každé z jídel bylo uvařeno s láskou a chutnalo vám. Abyste se nešidili a dopřáli si to nejlepší.


Nakladatelství Mladá Fronta 2017    www.mf.cz  

Knihcentrum.cz      www.knihcentrum.cz