Staňte se našimi lektory a lektorkami sebeobrany

Jeden zkušený lektor může s podporou internetové televize systém výuky sebeobrany připravit, natočit, nafotit a napsat k němu veškeré potřebné výukové (i propagační) materiály a výuku nastartovat - ale nedokáže ji z prostých časových důvodů sám udržet. Proto budeme již na začátku potřebovat další lektory a lektorky, kteří by systém sebeobrany předávali dál na svých vlastních kurzech, seminářích a workshopech. Individuálně vás vyškolíme a připravíme, vytvoříme vám celoroční propagaci a příležitosti k vaší seberealizaci ve výuce sebeobrany.


      Máte zájem předávat sebeobranu ve svém okolí? Třeba již pracujete jako trenér/trenérka v místním fitness centru, sportovním středisku a hodí se vám rozšíření aktivit pro své klientky a klienty.... Nebo chcete změnit svou práci a místo nezáživné a nezábavné úředničiny, či účtařiny se chcete pohybovat, sportovat, být s lidmi, cestovat a ještě si tím vydělávat?

     Nic není samozřejmě tak, že by vám někdo nabízel "modré z nebe" zdarma a nikdo neudělá nic za vás, ale nabídneme vám propracovaný systém s celoživotními zkušenostmi, veřejnost, připravenou na to, aby se sebeobranu a survival naučila, protože je to prostě potřeba a v nejbližších letech to bude potřeba ještě více - a celorepublikovou podporu fungující a sledované internetové televize s dosahem na cca milion diváků na sociálních sítích po celé ČR.

     Právě teď, přes léto 2019, je ideální doba na to, s námi být u startu systému a výuky. Během léta až podzimu bude zakladatel systému sebeobrany "BODYGUARD COMBAT ART" Jaroslav Polák natáčet výuková videa (několik set videí) do všech rubrik tohoto webu - sebeobrana pro děti, dospívající, ženy i muže, beze zbraně, s tyčí, nožem a dalšími předměty + techniky survivalu a přežití. Zároveň bude neustále trénovat a vy se k němu můžete přidat  (tréninky jsou nejprve ve Štětí, tj. mezi Mělníkem a Litoměřicemi, postupně kde bude zájem a zájemci) a dle domluvy a svých časových možností začít trénovat také. Bude vás to stát jen váš čas a případné náklady na dopravu - za tréninky samotné "zaplatíte" jen tím, že s vámi budeme průběžně také natáčet videotechniky do videoencyklopedie - tím se v systému rovnou představíte jako budoucí lektor/lektorka svým žákům, studentům a klientům pro kurzy, workshopy a semináře sebeobrany.

     Jediné požadavky, které jsou z naší strany, jsou tyto :

  • mít opravdu zájem se sebeobranu sami naučit (nikdo vás nebude nutit, držet za ruku, nebo na tréninky přemlouvat - buď to chcete, máte zájem a najdete si čas, vůli a energii, nebo ne)
  • Naučit se základy a techniky systému BODYGUARD COMBAT ART a ty také vyučovat. Nezneužívat naší propagaci a náš přístup k výuce jiných bojových stylů a k propagaci jiných bojových škol.
  • O svou práci a výdělky se následně staráte sami - proto je vhodné, pokud už někde jako trenéři a trenérky působíte, nebo máte své fitko a pod ... My vám vámi vedené akce (semináře, workshopy, kurzy, pravidelné tréninky) sebeobrany zdarma zveřejníme prostředky naší televize a budeme vás dále podporovat a propagovat. Veškeré výdělky z vaší činnosti jsou vaše - jen se stanete členem našeho "BODYGUARD COMBAT ART CLUBU" za roční poplatek 1.000,- Kč měsíčně, abyste měli přístup k výuce v podobě videotechnik a tréninových postupů. Víc od vás nechceme.
  • V době, kdy začnete vést své tréninky s veřejností, vám musí být 18 a více let. Trénovat ale již můžete od cca 15-16 let a do dosažení plnoletosti nám můžete pomáhat na větších workshopech a při natáčení. Horní věková hranice neexistuje, dokud se na to cítíte, můžete trénovat.

jak vše začít? Napište nám nejprve o sobě e-mail na : sebeobrana@mozaikatv.cz

      Uveďte v něm, kdo jste, odkud jste, věk, dovednosti a zájmy, sportovní zkušenosti, motivaci, proč se chcete věnovat výuce sebeobrany pro veřejnost, svou byť hrubou představu kde, jak, jak často a koho byste chtěli učit - a vše ostatní už probereme následně v osobní diskuzi. Každému podrobně vysvětlíme, jak s výukou začít, jak nejlépe sebeobranu předávat, jak vás dokážeme ve vaší aktivitě podporovat a pomáhat vám.


Doporučená a zajímavá videa s tématikou sebeobrany a survivalu z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :