Sebekoučovací Pexeso

Unikátní sada 48 hracích karet MUDr. Roberta Kačeňáka, určených ke změně myšlení 


Sadu koučovacího pexesa MUDr. Roberta Kačeňáka TV Mozaika vřele doporučuje, jde rozhodně správným směrem. Objednat si ji můžete na stránkách :  https://elitecoaching.cz/sebekoucovaci-pexeso/


     V této recenzi přinášíme zajímavost, která se může stát dárkem, pracovním nástrojem, hrou i cestou z osobní krize.

     Hra funguje na principu sebeprogramování, které je velice jednoduché - a právě v její jednoduchosti je přínos pro každého. Máte ve hře hrací karty - čtverečky, které místo obrázků nesou slovní myšlenky. Na černých jsou myšlenky negativní, na bílých pozitivní.

     Rozložte karty po stole a otočte náhodnou černou kartu. K ní zkuste najít odpovídající bílou kartu, která obrací negativní význam do pozitivního, například :

     "Čeká mě selhání"  /  "Selhání neexistuje, jenom zkušenost"

     A dvojici karet (dyádu") si odložte, jako při klasickém pexesu. Nenásilně a zábavnou formou si tak programujete ke každé své negativní myšlence, ke každému svému negativnímu životnímu postoji ihned pozitivní protiklad. Na bolest si ihned aplikujete radost, na strach životní sílu a odhodlání.

     Sebekoučovací pexeso můžete hrát sami, s přáteli, ve dvou i ve větší skupině.  Je dobrým pomocníkem i pro kouče a motivační pracovníky při různých sezeních s klienty. Můžete hrát pexeso a vyhrát, pokud máte více dvojic, ale především v každé hře vyhrává vaše sebevědomí a vaše pozitivní sebemotivace.

     Pokud se potýkáte s problémy, fyzickými, psychickými i emotivními, na které není mezi kartami vhodná dvojice ("dyáda"), máte v sadě čtyři prázdné karty pro osobní myšlenky. Nebo si o osobní karty můžete napsat na :   info@elitecoaching.cz  -  vyrobí vám a zašlou vaši vlastní dyádu do hry.

Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :