Sebekoučovací Pexeso

Unikátní sada 48 hracích karet MUDr. Roberta Kačeňáka, určených ke změně myšlení  https://elitecoaching.cz/sebekoucovaci-pexeso/


     V této recenzi přinášíme zajímavost, která se může stát dárkem, pracovním nástrojem, hrou i cestou z osobní krize.

     Hra funguje na principu sebeprogramování, které je velice jednoduché - a právě v její jednoduchosti je přínos pro každého. Máte ve hře hrací karty - čtverečky, které místo obrázků nesou slovní myšlenky. Na černých jsou myšlenky negativní, na bílých pozitivní.

     Rozložte karty po stole a otočte náhodnou černou kartu. K ní zkuste najít odpovídající bílou kartu, která obrací negativní význam do pozitivního, například :

     "Čeká mě selhání"  /  "Selhání neexistuje, jenom zkušenost"

     A dvojici karet (dyádu") si odložte, jako při klasickém pexesu. Nenásilně a zábavnou formou si tak programujete ke každé své negativní myšlence, ke každému svému negativnímu životnímu postoji ihned pozitivní protiklad. Na bolest si ihned aplikujete radost, na strach životní sílu a odhodlání.

     Sebekoučovací pexeso můžete hrát sami, s přáteli, ve dvou i ve větší skupině.  Je dobrým pomocníkem i pro kouče a motivační pracovníky při různých sezeních s klienty. Můžete hrát pexeso a vyhrát, pokud máte více dvojic, ale především v každé hře vyhrává vaše sebevědomí a vaše pozitivní sebemotivace.

     Pokud se potýkáte s problémy, fyzickými, psychickými i emotivními, na které není mezi kartami vhodná dvojice ("dyáda"), máte v sadě čtyři prázdné karty pro osobní myšlenky. Nebo si o osobní karty můžete napsat na :   info@elitecoaching.cz  -  vyrobí vám a zašlou vaši vlastní dyádu do hry.

Sadu koučovacího pexesa MUDr. Roberta Kačeňáka TV Mozaika vřele doporučuje, jde rozhodně správným směrem.  Objednat si ji můžete na stránkách : https://elitecoaching.cz/sebekoucovaci-pexeso/

 

Zajímavá a doporučená videa z produkce NET-TV Mozaika EU: