Rok podle Dary ...


     Diář "Rok podle Dary" pro rok 2017 - čím je ojedinělý? Možná přidanou gumičkou do vlasů ke každému výtisku? To spíš ohodnotí mladé dívky, než já. Dara Rolins je stálicí našeho showbussinesu a má své fanoušky a fanynky a určtě nejen pro ně je takový diář vhodným dárkem pro příští rok.  V diáři kromě stránek na jednotlivé týdny naleznete fotografie Dary a její úvahy, případně i recepty - na zdravé jídlo, zdravé tělo i zdravou mysl.

     Diář neurazí, neohromí, textově jde spíše o myšlenky velmi obecné. Napadlo mne, že je mohla psát samotná Dara, ale také i kdokoli z týmu lidí okolo ní ....  Na konci knihy je také dvoustránka log dvaceti firem - partnerů diáře - chápu, že většina textu je spíše reklamními texty pro partnery, než nějakou hlubokou a nezávislou myšlenkou ženy, která by mohla radit mladším .....

    Nicméně musím přiznat, že Diář se mi líbí svým zpracováním a mít dceru v teenagerském věku, koupil bych jí ho k Vánocům - proč ne? Před Darinou Rolincovou jako zpěvačkou mám respekt, jako ženu ji osobně neznám, ale nic proti ní nemám a i když je diář spíše komerčním počinem jejího promo týmu a moc osobního od něj určitě nečekejte, docela se povedl ... prostě diář  :-)


Diář podle Dary - 2017

Presco Publishing, Presco Group a.s.   www.pg.cz