Rogue One - Star Wars

Pablo Hidalgo  -  CPres Brno - Albatros média  2016


     Kompletní velký obrazový průvodce Star Wars Rogue One : Star Wars Story, vyrobený ve spolupráci s Lucasfilmem a napsaný uznávaným odborníkem na Star Wars Pablem Hidalgem.

     Plnobarevná kniha velkého formátu v pevné vazbě kombinuje záběry z filmu, detailní profily postav, fascinující a interní informace a neuvěřitelné kresby a průřezy vozidel.

Staňte se součástí povstání, založeného na naději.

     "Při vývoji příběhu, ze kterého nakonec vznikl snímek Rogue One : Star Wars Story, jsme kvůli několika známým místům, postavám a vozidlům neodolali návratům do období "Nové naděje". Moc dobře jsme věděli, že si nelze vystačit jen s nostalgií, ale je potřeba vytvořit něco nového a jiného. Snažili jsme se najít rovnováhu mezi poznáváním nových světů a nových postav a co největší vizuální podobností s tím, co už známe - chtěli jsme, aby Rogue One plynule přešla do Nové naděje."

 John Knoll, výkonný producent a supervizor vizuálních efektů Rogue One.

     Toto jsou nová, samostatná dobrodružství, popisující různé události. Dobrodružné osudy postav, odhalených v těchto příbězích, mohou a nebo nemusí pokračovat mimo tuto specifickou kapitolu jejich života. Nicméně i tak jsou hodní oslavování a zaznamenání.

     To nás přivádí k Rogue One : Star Wars Story. Až doteď byl příběh o tom, jak nesourodé povstalecké komando ukradlo plány Hvězdy smrti a připravilo tak půdu k historické porážce bitevní stanice, legendou. Příběh Jyn Erso, Cassiana Andora, K-2SO, Baze Malbuse, Chirruta Imweho a Bodhiho Rooka teď konečně může být vyprávěn. A tato kniha je vaším průvodcem tímto příběhem.

nakladatelství CPress Brno - Albatros Média a.s.  2016

www.albatrosmedia.cz