Rockové Tango

Monika Wurmová, Nakladatelství Brána 2017


     "Mluv!" vyzvala jsem ho, neskrývajíc svoji zvědavost. Potřeboval sebrat odvahu, ale nakonec přece jen vyšel s barvou ven.

     "Občas jsme se s chlapci z kapely po koncertech vsadili, že dostaneme to či ono děvče, nebo fanynku do postele. Přes kamery jsme se navzájem sledovali, jestli byla sázka dotažená do konce podle dohody. Jedno z děvčat se o sázce dozvědělo a její uražená hrdost ji nutila k tomu, aby na mě poštvala partu chuligánů, kteří mne zmlátili tak, že jsem se skoro dostal na onen svět. Odchytli mě, když jsem se vracel z jednoho baru a tloukli baseballovými pálkami, dokud jsem neztratil vědomí."

..........................

      Někdy se právě ze splněného snu může vyklubat ta nejhorší noční můra. O tom se na vlastní kůži přesvědčila i Sunshine Lawsonová, když se jí po letech podařilo setkat s jejím zbožňovaným idolem. Jenomže sukničkář Damien Shane není jen populární rocker, ale také bezcharakterní ničema, který nemá respekt k ničemu a k nikomu. Kdo by si myslel, že setkání Sunshine a Damiena skončí láskou na první pohled, je na velkém omylu. Právě naopak, nenávist, zklamání a vystřízlivění jsou pocity, které si zdravotní sestra a bývalá profesionální tanečnice ze setkání odnáší. Lidé se ale v životě vidí vždy dvakrát a nebude to jinak ani tentokrát.

Nakladatelství Brána 2017

www.brana-knihy.cz