Retap 05 - skleněná láhev na vodu

https://www.cereus.cz/cs/196-retap-eco-lahve


Ekologické skleněné lahve Retap vznikly v Dánsku s myšlenkou na plastové ostrovy v oceánech, které jsou tvořeny převážně jednorázovými PET lahvemi. Jsou volbou pro všechny, kteří chtějí svým jednáním přispět ke snížení spotřeby jednorázových plastových lahví a zároveň milují nádherný čistý design. Ne náhodou získaly Retapky například prestižní ocenění Red Dot Design Award. Na všechny lahve Retap je doživotní záruka. Pokud by vám praskly (i vaší vlastní chybou), výrobce garantuje výměnu. Všechny Retapky jsou foukané v Česku.

• ekologicky šetrná "zdravá" láhev pro každodenní užití

• vysoce odolný a kvalitní materiál

vyrobená z borosilikátového tvrzeného skla

díky tvrzenému sklu je tato láhev odolnější vůči rozbití, než je tomu u běžné skleněné láhve

doživotní garance výměny při rozbití

• 3 velikosti - 03, 05 a 08l , nízká hmotnost (185g - 210g)

• moderní a praktický design (Reddot Design Award Winner 2011, Good Design Award 2012)

• plastový uzávěr bez ftalátů a BPA (bisfenol A), v 15 barevných variacích

Barvy uzávěrů - 15 druhů:

ledově bílá, červená, oranžová, žlutá, světle zelená, tmavě zelená, azurová, světle modrá, tmavě modrá, růžová, šedá, černá, citrónová, malinová, fialová

Objednávejte u firmy CEREUS s.r.o. :

https://www.cereus.cz       Láhve Retap jsou unikátní láhve na vodu, které v sobě spojují 4 důležité vlastnosti: zdravotní prospěšnost, šetrnost k životnímu prostředí, vysokou kvalitu a moderní design.

Zdraví prospěšná
     Voda je esencí života, proto je pro pitnou vodu důležitá kvalita. Také proto jsou láhve Retap vyrobeny z vysoce kvalitního skla, bez látek jako jsou ftaláty a BPA, jež se běžně vyskytují v plastových lahvích a nepříznivě ovlivňují naše zdraví.

Šetrná k životnímu prostředí
     Voda je neodmyslitelnou součástí života a proto by její užívání mělo být v souladu s ním. Láhve Retap pomáhají snížit spotřebu jednorázových plastových lahví s vodou a tak chránit naši přírodu. Dejte svému okolí znát, že vám záleží na našem životním prostředí.

Vysoce kvalitní
       Dlouhá životnost lahví Retap vyžaduje vysokou kvalitu používaného materiálu. Tvrzené borosilikátové sklo zajišťuje lahvím Retap jejich vysokou odolnost a nízkou hmotnost.

Moderní design
     Moderní a elegantní dánský design propracovaný do nejmenších detailů dodá pití Vaší vody nevšední zážitek. S různými velikostmi lahví Retap a spolu s širokou škálou barevných uzávěrů tak získáte láhev pro nespočetné množství různých příležitostí, od malé vycházky s přáteli až po pracovní schůzky s klienty. S lahví Retap získáte jedinečný design pro jedinečná setkání.

Jak funguje doživotní záruka?
    Jednoduše, pokud by se Vám stalo, že se Vám Retap láhev rozbije, pak zdarma obdržíte láhev novou. Konkrétní postup jak postupovat při žádosti o výměnu lahve naleznete zde :  https://www.cereus.cz/cs/content/12-dozivotni-zaruka-retap  . Takto o svou oblíbenou láhev již díky nehodě nikdy nepříjdete.


Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :