Restaurace DEER Praha 1

Restaurace v samém centru Prahy, několik kroků od Staroměstského náměstí. Vynikající menu, příjemný personál, atmosféra historie i luxusu. Restaurace patří do hotelové sítě Bauer Hotels : https://www.bauergroup.cz/

 

úvodní upoutávka na TV Magazín "Úplně vše o kávě" byla natáčena právě v restauraci DEER na Praze 1


Deer je unikátní v především v tom, že se vše, co Vám s láskou servírujeme na talíř, snažíme vyrábět svépomocí.

Doba diktuje rychlost za každou cenu, toho se ale u nás nedržíme. Věříme v poctivost a v pevné zásady, ve kterých nepolevujeme, ačkoli těmto hodnotám musíme obětovat velké množství času a úsilí.

Vracet se ke kořenům pro mne není jen pouhá věta. Znamená to pro mne vyznání, víru a zároveň příslib kvality, kterou si v Deer zamilujete a budete se k nám pro ni rádi vracet.

Spolu s celým týmem bychom chtěli překonávat sami sebe, proto jsme se rozhodli vrátit v čase zpět a začít tam, kde to všechno začalo. v kuchyni našich předků. My pro Vás tuto kuchyni necháváme znovu ožít, pouze s nádechem moderní podoby. Přejeme si učit se spolu s Vámi tak, abychom dohromady vytvořili něco, na co budeme společně pyšní.

                                            JIŘÍ EBERL, ŠÉFKUCHAŘ

      Vítejte v Deer, v místě, které ovládne všechny vaše smysly. V místě, kde věříme v tradici a poctivost, zároveň ale nezůstáváme stát na místě. Věříme, že dobrá restaurace není pouze o skvělém jídle, ale také o prostředí, ve kterém se nachází.

Další zajímavá a doporučená videa z autorské produkce NET-TV Mozaika EU: