Originální recepty - vaření s NET-TV Mozaika EU

Vaříme podle klasických, tradičních, exotických i domácích receptů, téměř zapomenutých i nejnovějších světových kuchařek a inspirujeme své diváky jak fantazií, tak surovinami a přístupem k chuti, surovinám i zdravému způsobu přípravy stravy.

      Recepty a vaření jsou dnes oblíbeným tématem pořadů v téměř každé televizi a na internetu. není důvod, proč se vaření vyhýbat i na naší televizi Mozaika :-) Tuto rubriku a její podrubriky tvoříme hlavně sobě pro radost, máme rádi jak vaření, tak jídlo a zajímáme se i o zdravou stravu, léčivou stravu a vyváženou stravu - což je v dnešní době plné jedovatých výrobků v supermerketech dost složité. Protože se na TV Mozaika věnujeme i přežití v přírodě, přidáme i recepty jak vařit chutně i zdravě na cestách, tůrách a v lese.


     Pod titulem "Home Cooking" najdete nejrůznější videorecepty, které jsme reálně a osobně vyzkoušeli přímo v redakci - tedy našli, upravili, uvařili a snědli - a protože stále žijeme a vše, co jsme sem natočili, nám moc chutnalo, s naprosto čistým svědomím vám všechny videorecepty v rubrice "Domácí vaření" můžeme doporučit.

     "Cooking for Life" nabízí rozdělení různých výživových a stravovacích stylů a systémů, které jsou v současnosti v popředí zájmu veřejnosti - společně s různými stravovacími dietami například pro alergiky, bezlepkáře, nebo nemocné.

Další rubriku "Cooking in the Wood" bereme spíše jako zpestření a oživení našich výletů do přírody, jsou i součástí kurzů a workshopů přežití a pobytu v lese - pro zpestření výcviku a odpočinek. I v lese s použitím minimálního vybavení (ešus nebo kotlík, plecháček na čaj/kávu a nůž) si můžete uvařit ledacos dobrého, i když je to většinou zapotřebí doma "předpřipravit" do krabiček. Vnímejte tuto rubriku jako volnější inspiraci - ať už to znamená cokoli.


Navštivte i naše Facebook skupiny, věnované dobrému jídlu, restauracím i hotelům, ubytování, kávě a pod ... a zejména receptům z celého světa :     Tak, jako v Mozaice vaříme doma, nebo v lese, budeme vařit třeba na cestách, v pronajatých apartmánech a chatkách, jak bývá na dovolených zvykem, tak zároveň chceme dát příležitost každému, kdo rád vaří, rád by si vytvořil vlastní seriál o tom, co umí, ale nemá čas své vaření natáčet, případně neumí video zpracovávat (točit, ozvučovat, stříhat) a nemá ani možnosti jej šířit, jako naše televize po již devítiletém startu. Jaké jsou možnosti, které vám nabízíte, se podrobně dozvíte na tomto odkazu - stačí kliknout :