Recepty Asie

Partnerem této rubriky je vyzkoušený český internetový e-shop :  www.asiafood.cz


       Pod pojmem "Asijská" kuchyně se vejde mnoho autentických kuchyní s obrovskou tradicí a uměním : čínská, indická, japonská, thajská, korejská, vietnamská, perská, mongolská .... a další. Pro nás, středoevropany, je to kuchyň cizokrajná, plná neznámých surovin, koření, bylinek, ovoce i zeleniny. Donedávna se skoro nic z toho u nás nedalo koupit a za "čínu" se označovala směs masových nudliček se zeleninou se solamylem, sójovkou z Vitany a solenými arašídy.

       Dnes si už můžete zakoupit mnoho autentických ingrediencí, dovezených z Asie kvalitními firmami - takovou je především ověřený a vyzkoušený e-shop Asiafood.cz :

      A na druhé straně máte vždy k dispozici internet, na kterém si najdete tisíce nejrůznějších psaných, foto - a videoreceptů asijských jídel. Je to ale většinou "džungle", kterou se spletitě prodítáte a mnohdy nevíte, co je co. Proto v této rubrice "Recepty Asie" najdete setříděné videorecepty, které jsou přehledné a doplněné informacemi o použitých surovinách, koření, pastách a pod ...

       Dvě hlavní rubriky vám přinesou nejprve recepty v podstatě evropské, nebo všem známé, které si jen za pomoci autentických asijských surovin "proměníme" a dáme jim nové chutě a nové vůně - druhá rubrika pak přinese skutečně autentické recepty asijsých kuchyí, které si tak s odpovídajícím vybavením a surovinami můžete i vy doma uvařit, usmažit, nebo upéct. Na různé zajímavosti, novinky, rady a kuchařské postupy vás upozorníme a vše vám ukážeme v novém a pravidelném videomagazínu o vaření :-)