Reálná sebeobrana pro každého

ve stylu profesionálních bodygardů  -  BODYGUARD COMBAT ART


      Toto je internetová forma samostudia reálné sebeobrany a celkově moderního bojového umění v podobě kombinace různých prvků různých škol a stylů (s tím již začal proslavený Bruce Lee a dnes jsou všechny moderní školy kombinací toho nejlepčího a nejužitečnějšího ze škol tradičních). Co nás zajímá, je moderní reálná a fungující sebeobrany v případě napadení, agrese, bitky, šikany, znásilňování a obtěžování doma, na ulici, ve městě, v přírodě a pod ... Tedy nezajímá nás sportovní využití, profesionální ring, výcvik Policie a Armády, ani tradice klasických stylů. Vážíme si profesionálních bojovníků, respektujeme sportovce, líbí se nám tradiční styly a uznáváme prestiž naší Policie i Armády, ale nám jde o to, aby se na ulici dokázalo ubránit násilníkovi, či opilci i větší dítě, dospívající slečna (to je dnes už pomalu každá třináctiletá), mladá žena či teenager, kdokoli dospělý - muž i žena - a případně i aktivnější senior, či seniorka, kteří to ještě fyzicky a zdravotně zvládnou.


Výuka bojového umění je na tomto webu velmi podrobná, můžete se učit podle videí, popisů a tréninkových plánů od samotného začátku. Můžete se učit celou dobu doma, ve svém pohodlí, kdy chcete, jak často chcete a jak se vám to hodí, s kýmkoli se domluvíte, nebo i sami.

Zároveň je to ale výuka lehce zpoplatněná symbolickou částkou 1.000,- Kč/ročně. To znamená cca 83,- Kč měsíčně, což není ani hodnota jedná návštěvy fitka ve městě. My si tak částečně uhradíme dost velké náklady a moře práce a času na vybudování této výukové videoencyklopedie bojového umění. Věříme že je toto pro vás snadno pochopitelné, přijatelné a vzájemně prospěšné.


     V rámci jednorázové agrese a situací, patřících spíše do Survivalu, řešíme situace, jako napadení agresivními lidmi, opilými lidmi, náhodné znásilnění dívek a žen, rvačky v hospodách, útoky s nožem, klackem, trubkou ... za účelem okradení, nebo vyjádření nějaké nenávisti a nesnášenlivosti a podobně.

     V situaci dlouhodobější krize, rozpadu státu a společnosti už musíme čelit mnohem závažnější kriminalitě, kdy se rabuje, loupí, unáší, ženy i děti jsou prodávány a nuceny k prostituci. Můžete se rychle ocitnout ve světě, kdy vás někdo zastřelí jen proto, že máte v tašce pecen chleba, nebo kus masa, nebo že na sobě máte v zimě kabát a ten s pistolí ne. ve světě, kdy budete poměstě chodit jen s pistolí v kapse, kdy si budete zabedňovat na noc okna, kdy neexistuje pustit si hrát své děti ven na ulici, nebo na hřiště před domem a kdy ukázat, že něco máte, je jako namalovat si na prsa terč.

     Je až s podivem, jak dnes většina lidí své bezpečí absolutně ignoruje a myslí si, že je zaručené, věčné a nenapadnutelné. Historie lidstva stále dokola ukazuje, že tito lidé umírají jako první, většinou ještě dříve, než jim dojde, co se děje. Pokud si stále myslíte, že módní trend vašich lodiček a kabelky, nebo barva vašeho nového mercedesu, či počet místností vaší nové luxusní vily je to podstatné, tak se ani nesnažte porozumět celé této části webu naší televize. Každý politik, voják, či vůdce dobře ví, že se historie neustále opakuje ve vlnách - období míru přitahuje problémy, hádky a nepokoje, které vyústí ve válku a zmar. Když je zničeno, co zničeno být mělo, přichází klid, mír a období růstu a prosperity. To pokračuje tak dlouho, dokud opět nepřijde blahobyt, rozmařilost a dekadence, přinášející svár, hádky, rozbroje ... až vše opět vyústí ve války, které vyčistí prostor, sníží počet lidí a připraví nový růst ... a tak stále dokola a dokola.  No a Evropa je už v období míru, klidu a růstu tak extrémně dlouho, že je jen logické, co nyní na scénu přichází ....