Raw veganské ne-pečení

Emily von Euw, Nakladatelství ANAG 2016


     Kuchařka plná RAW, bezlepkových, veganských, lahodných a hříšně sladkých sušenek, dortů, tyčinek a cupcaků !

     Emily von Euw, autorka populárního blogu "This Rawsome Vegan Life", vytváří dezerty tak fenomenální a ohromující, že by měly být považovány za umělecká díla. A kromě toho jsou RAW, veganské a navíc také bezlepkové. Ať už jste tedy vegetariáni, raw vegani, ale i milovníci masa, tato kniha vám nabídne něco nového, zdravého a lahodného.

     Všichni milují dorty. Jsou symbolem radostných oslav, výjimečných životních milníků a také zábavy, kterou sdílíme pomocí sladkých dobrot, připravovaných s láskou pro své nejbližší. Dorty a cupcaky patří mezi mé nejoblíbenější raw dezerty, protože je mí čtenáři zbožňují, stejně jako lidé, kterým je připravuji. Je na nich jednoduše něco, co lidem okamžitě podlamuje kolena.

     Dorty a cupcaky, které najdete v této knize, se skvěle hodí pro každou příležitost a uděláte s nimi dojem na každého, kdo je uvidí. Nemusíte být profesionální pekaři, abyste s těmito recepty měli úspěch, neboť nevyžadují žádné pečení. Nemusíte se tedy bát, že připálíte například dort, přešleháte polevu, nebo se vám vše v posledním kroku rozpadne. Většina z těchto receptů vyžaduje pouze mixování, přidání přísad do  dortové formy a chlazení přes noc v lednici. Je to skutečně snadné!

Nakladatelství ANAG 2016      www.anag.cz