Živý kolagen - Triple Helix Formula

PŘÍRODNÍ KOLAGEN INVENTIA® FACE - na OBLIČEJ - 200 ml, 100 ml, 50 ml   www.zivy-kolagen.nezestarni.cz


     NEJČISTŠÍ, 3x filtrovaný, omlazující a regenerační "Přírodní kolagen Inventia® FACE" je určený k nadstandardní domácí péči i k profesionálnímu ošetření v kosmetických salónech.

      Je vhodný i pro péči při regeneraci pokožky po různých zákrocích, např. v klinikách plastické chirurgie a estetické medicíny, dermatologických centrech apod. 100% přírodní, biologicky aktivní, čistý kolagen je hypoalergenní, dermatolgicky testovaný, neobsahuje parabeny ani jiné konzervanty, je vhodný i pro alergiky. 

     V redakci si tento přírodní kolagen vyzkoušíme a napíšeme sem, jaké účinky byly viditelné :-)  Prozatím si pročtěte osobní zkušenost Evy Sojkové, zakladatelky Wellness klubu NEZESTARNI.CZ :


     Používání živého kolagenu je i v domácích podmínkách velmi rychlé a naprosto jednoduché. Minimálně 2x denně ráno a večer naneste na OČIŠTĚNOU a spíše MOKROU pleť malé množství kolagenového gelu FACE na obličej, krk a dekolt (cca 1- 3 stlačení pumpičkou - podle stavu a typu pleti a množství tělesného kolagenu ). Po aplikaci můžete zaznamenat liftingový efekt, proto si kolagen lehce vklepávejte, dokud se nevstřebá. Silný koncentrát živého kolagenu husté gelové konzistence je potřeba nanášet v minimálním množství - téměř v homeopatickém dávkování - a vždy na VLHKOU nebo MOKROU pokožku!!! NIKDY NE NA SUCHOU !!!

     Dobré na tomto "živém kolagenu" je, že je použitelný pro téměř všechny - ženy i muže, starší i mladší pleť, která je i problematická, i suchá, stárnoucí i zatížená akné.V redakci zkušebně požíváme tři týdny, je třeba uznat, že účinek je znatelný, pleť je hladší a je z ní "dobrý pocit". Budeme používat dál. 

     Slovy prodejce : Kolagenový gel viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, redukuje vrásky a předchází vzniku nových. Obnovuje hutnost, pružnost a pevnost pokožky, remodeluje kontury obličeje, zmírňuje ochabování pleti a posiluje její přirozenou ochrannou bariéru. Je vhodný i k ošetření velmi citlivé a alergicky reagující pokožky. Přispívá ke zklidnění pokožky při projevech akné, citlivé ekzematické pokožky, po nadměrném slunění i k péči o zjemnění zhojených jizev a sjednocení pigmentace.


Jiná zajímavá a doporučená autorská videa z produkce NET-TV Mozaika EU: