Příměstské tábory ve Štětí -   (pro děti z celé ČR)


     S příměstskými tábory pro starší děti (od cca 9-10 do 17-18 let) letos začínáme, ale zároveň můžeme zužitkovat mnohaleté předchozí zkušenosti, dovednosti a praxi z nejrůznějších pionýrských, dětských, turistických sportovních, tanečních a dalších táborů, kurzů v přírodě a akcí.

     v roce 2019 Vám nabídneme několik termínů akcí typu krátkodobého příměstského tábora, v červnu a září o víkendech, o letních prázdninách ve všední dny, pro skupiny maximálně deseti dětí. Všechny akce povedou minimálně dvě dospělé osoby (muž a žena), způsobilé se o děti po všech stránkách postarat (po stránce dohledu, programu, stravy i zdravotně).

     Tábory jsou turistické s programem sportovně-umělecky-zábavným, jsou tedy určeny pro děti průměrně fyzicky zdatné, které jsou schopné s batohem a vybavením pro jeden-dva-tři dny ujít i několik kilometrů (s přestávkami, po kratších úsecích). Součástí programu je také jedna, nebo dvě noci přespání venku v přírodě, proto je tato nabídka určena již pro děti větší (9-10 let) a samostatněší.

      Dětem je postaráno nejen o program, ale i o stravu a pitný režim - vše je již započteno v ceně tábora.

     Vyberte si vhodný termín a přihlašte své dítě. Podle konkrétních přihlášek (ve kterých se s vámi i domluvíme na zájmech dítěte, které si může z naší nabídky i vybrat to, co by jej lákalo nejvíc - program, výuka, hry a pod ...) průběžně ještě každý termín připravíme co nejvíce "na míru" přihlášeným dětem - jeden termín od druhého se tak může programově lišit.


     Připravujeme i programové varianty příměstských táborů v létě a víkendových akcí mimo hlavní letní prázdniny pro děti a teenagery  s tématikou videotvorby na You Tube, filmového herectví, fotografování, televizního moderování, natáčení hudebních videoklipů (včetně studiového natáčení vlastních písniček i cover verzí), s tématikou jiných sportů a sportovních aktivit a her, s výtvarně uměleckou tvorbou (kreslení, malba, modelování a pod ...). Dále nabídneme i základy vaření v přírodě, na cestách, na tůrách a pod ...


Veškeré své otázky, přihlášky na termíny a pod ... směrujte na redakční mail :  kurzy@mozaikatv.cz

a na kontaktní osobu, kterou je Jaroslav Polák, hlavní lektor těchto táborů a akcí a ředitel internetové televize Mozaika - mobil : 704 154 406

       Vyberte si z připravených termínů dvoudenních a třídenních akcí pro léto 2019 (červen až září) a přihlašte své dítě - počet účastníků omezen vždy na max. deset :

Co vše vám v rámci programů našich příměstských táborů pro děti a teengery postupně nabídneme :

  • Základy pobytu a přespání v přírodě (les, české hory)
  • Základy reálné sebeobrany
  • Základy vaření v přírodě, v kempech, na cestách a na tůrách
  • Základy fotografování přírody, města a portrétu
  • Základy kreslení a malování (příroda, portréty)
  • Základy filmového herectví před kamerou
  • Základy televizního a reportážního moderování

       Například s výuku TV moderování a filmového herectví pro děti a teens jsme začali už před rokem 2010 - viz archivní upoutávka s Veronikou Mertovou, Taťánou Krchovovou a Monikou Bagárovou (omluvte kvalitu, je to už pouze kopie původního videa) :

     Na obrazovce TV Nova téměř denně vidíte reportérku Simonu Šimkovou. Začínala na naší televizi Mozaika - podívejte se na její úplně první reportáž - i vy se můžete stát televizním moderátorem/moderátorku - začněte v našich kurzech a táborech :
Další zajímavá a doporučená videa z autorské produkce NET-TV Mozaika EU: