Příměstské tábory - foto a videotábor 20.- 31. srpen 2018

První příměstský tábor internetové televize Mozaika ve dnech 20. - 31. srpen.

     Naším prvním "příměstským táborem" v Praze je Foto a Video tábor pro děti a teenagery ve věku od 12 do 17 let z Prahy a okolí. Rádi bychom tímto táborem pomohli rodičům v posledních dnech letních prázdnin a pomohli jim s jejich dětmi ve dnech, kdy se o ně potřebujete z jakýchkoli důvodů postarat, ale zároveň se s nimi po své práci už chcete doma připravovat na začátek školního roku.

      Termín 20. - 31. srpen je variabilní, záleží na vás, kolik dnů potřebujete - můžete využít všechny dny, nebo jen určitou část - nejméně tři dny.

         O vaše děti se postaráme celodenním programem s tématikou fotografování a natáčení na videokameru - děti tak budou mít nejen o zábavu postaráno, ale zdokumentují vám vše, co každý den dělají a jak se baví. Zároveň se naučí dobře fotografovat/natáčet, naučí se i základy střihu videa a úpravy fotografií v počítači a přitom poznají i zajímavou historii Prahy. Navštívíme s nimi i kulturní akce a výstavy, pražskou ZOO a botanickou Zahradu, rozsáhlý park Stromovka a další lokality.

      O stravu se postaráme ve spolupráci s kvalitní partnerskou restaurací, vezmeme v potaz i případné dietní požadavky, děti dostanou kromě oběda i dvakrát svačinu v podobě balených výrobků a čerstvého ovoce, k dispozici vždy budou mít i pitnou vodu. Snídaně a večeře je možné domluvit s rodiči individuálně.

     Cena tábora je 700,- Kč/dítě/den - a celková cena záleží na tom, na kolik dnů v rozmezí 20. - 31. srpen dítě přihlásíte (prostý součet dnů x 700,-Kč). Cenu hradíte vždy celou při přihlášení převodem na náš bankovní účet. V ceně je dospělý dohled  (osobně ředitel televize Mozaika Jaroslav Polák a dospělé moderátorky a spolupracovnice TV Mozaika) a program, technické vybavení pro ty, co nebudou mít své (fotoaparát, mobil, videokameru ...), plnohodnotný oběd a dvě svačiny, balená pitná voda, vstupné v rámci programu.

     Celý program zveřejníme vždy několik dnů předem na této stránce aby rodiče v každém okamžiku věděli, kde jejich děti jsou a co dělají.

     Převzetí děti v ranních hodinách a odevzdání dětí v odpoledních hodinách bude upraveno dle domluvy s rodiči a podle jejich potřeb. Maximální kapacita vzhledem k povaze programu je 20 dětí, proto neváhejte s přihlášením, pokud budete mít o tábor pro své dítě zájem.  Kontaktujte nás na mailu : kurzy@mozaikatv.cz  nebo na mobilu +420 704 154 406 (Jaroslav Polák, ředitel NET-TV Mozaika EU). Obratem vám pošleme přihlášku a organizační podrobnosti.