Přihlášení a platba příměstského tábora


      Pokud jste si vybrali termín dvou, nebo třídenního příměstského tábora a chcete přihlásit své dítě ve věku od cca 9 let do cca 18 let (ta hranice není přísně daná, spíše jde o to, aby to malé dítě s námi zvládlo a velké děti aby to ještě bavilo), kontaktujte nás na emailu :   kurzy@mozaikatv.cz

    Napište nám v mailu, o jaké dítě jde (chlapec, dívka), v jakém věku, odkud jste, zda má nějaká omezení (zdravotní, stravovací a pod ...), na jaký termín je přihlašujete a jaké programové aktivity z naší nabídky vaše dítě nejvíce zajímají (i více aktivit) :

     Obratem Vám pošleme mailem přihlášku, podrobnější informace o potřebných detailech, průběhu a vybavení pro jednotlivé termíny.

     Cena dvoudenního tábora (víkend) je 1.400,- Kč/dítě, cena třídenního tábora je 2.000,- Kč/dítě a tato cena se platí převodem na náš účet současně s podáním závazné přihlášky. Teprve uhrazením ceny a okamžikem připsání platby na náš účet je vaše přihláška závazná a Vašemu dítěti je garantováno místo na akci v daném termínu.


Storno podmínky :

     Rozumíme situacím, kdy dítě těsně před akcí opravdu onemocní a není možné aby přespávalo jednu, či dvě noci v přírodě a chodilo s námi po lese a pod ... Vy zas pochopte, že vaším přihlášením dítěte vám závazně blokujeme místo, které už třeba dva, tři dny před akcí neobsadíme. Přesto máme s akcí výdaje téměř stejné.

      Proto zvažte, zda opravdu máte o závaznou bokaci místa v konkrétním termínu zájem a úhradou platby a přihlášením na sebe i berete odpovědnost za tuto blokaci místa, které vaší neúčastí pravděpodobně zůstane neobsazeno. Pokud přesto nejpozději den před akcí zjistíte, že vaše dítě nebude moci v daném termínu z důvodu nemoci nastoupit, uznáme to a vrátíme vám 60% uhrazené platby. Pokud nejpozději 10 dnů před termínem oznámíte, že přihlášku stahujete a dítě nenastoupí (z jakéhokoli důvodu, který nám nemusíte říkat), vrátíme vám 60% uhrazené platby. To jsou peníze, které nevynaložíme na stravu. Náklady na program a lektory nám zůstanou stejné, proto si 40% platby necháme jako storno poplatek.

      Pokud vaše dítě v den akce nenastoupí bez předchozí omluvy a domluvy, poplatek vám propadne, protože již bude zakoupena a připravena i strava a na místo vašeho dítěte už náhradu v tom okamžiku nezajistíme.

      Pokud by se akce v daném termín z jakéhokoli nepředpokládaného důvodu na naší straně nekonala, ihned vám bude vráceno celých 100% vaší platby.

Další zajímavá a doporučená videa z autorské produkce naší televize NET-TV Mozaika EU :