Port Grimaud

Port Grimaud je přístav a turistické letovisko u města Grimaud ve francouzském departementu Var v regionu Provence-Alpes-Côte d'Azur, ležící v zálivu Saint-Tropez asi čtyři kilometry západně od města Saint-Tropez. Městečko na vodě ve stylu italských Benátek postavil v 60. letech 20. století architekt François Spoerry. Proto je také někdy nazýváno "Francouzské Benátky". Stavby jsou umístěny na poloostrovech a ostrůvcích.

Kemp Prairies de la mer je nejkrásnější kemp na Jihu Francie: 5ti hvězdičkový rezort o velikosti 22 hektarů v Port Grimaud ležící přímo na pláži s úžasným výhledem na Saint Tropez z pláže. Městečko Port Grimaud je pouze pár kroků od kempu a v blízkosti všechna pověstná městečka zátoky Saint Tropez : Ramatuelle, Gassin, Grimaud, St Tropez a mnoho dalších..

Kemp Vám může mnoho nabídnout : tři dobré plážové restaurace, Sarome Spa a wellness centrum, posilovnu, 2 supermarkety, sky bar...

Animační tým se o Vás postará celou sezónu : s mnoha sportovními aktivitami jako je aqua aerobik každé ráno na pláži s předcvičením v písku, malé sportovní turnaje, bowling a lukostřelecké závody...Užijte si tenis na osvětlených tenisových kurtech, multisportovní hřiště, ping pongové stoly.

Kids klub potěši Vaše děti od 6 do 12 let a Teen Klub pro mladé od 12 do 18 let. Jsou zde take dětská hřiště pro děti po celém kempu a také kolotoč. Centrum vodnich sportů na pláži nabizi pronájem vodnich skůtrů, šlapadel, windsurfu i s lekcemi, skluzavky, parasailing. Odpočinek, animace, objevováni zatoky Saint Tropez v Jižni Francii: kemp Prairies de la Mer má vše pro Vaši nezapomenutelnou dovolenou.