Pohřešovaná manželka

Sheila O´ Flanaganová, Nakladatelství Brána 2017


     Cítila se dobře. Cítila se šťastná. A přes všechnu únavu byla najednou naprosto vzhůru. Poprvé, co odešla z domova, skutečně uvěřila, že to možná dokáže. Nacházela si přátele, stávala se součástí komunity a i když nevěděla, zda zůstane, věděla, že se jí povedlo najít místo, kde je jí dobře. A přišla sem sama, nikdo ji nenutil se tady usadit.

     Problém s tím, že je sama, však spočíval v tom, že s nikým nemohla své štěstí sdílet. A ona je chtěla sdílet. Chtěla oznámit lidem ze svého dřívějšího života, lidem, před nimiž utajovala, kde je, že se jí daří dobře. Zasloužili si to přece vědět. Její podvědomí jí říkalo, že posílat esemesku, nebo mail po několika skleničkách není dobrý nápad, ale stejně se to rozhodla udělat.

.................................

     Když Imogen Naughtonová zmizí, všichni, kdo ji znali, jsou v šoku. Má perfektní manželství. Její okouzlující muž Vince s ní zachází jako s princeznou. Vždycky tvrdila, jaké má štěstí, že ho našla. Tak proč odešla? A jak bude schopna přežít bez Vince? Co se odehrává za zavřenými dveřmi, může často překvapit, ale Imogen překvapí hlavně sebe samu, když se konečně odhodlá opustit navenek dokonalého manžela, který ji udělal ze života peklo. Imogen se vydává na cestu po stopách ženy, kterou kdysi byla a odjíždí do francouzského přímořského městečka, kde prožila nejkrásnější okamžiky dětství. Ale její minulost ji pronásleduje .... Dostihne ji?

Nakladatelství Brána  2017

 www.brana-knihy.cz