Pákistánská princezna

Monika Wurmová, Nakladatelství Brána 2016  -  www.brana-knihy.cz

 

Pákistánská princezna

Monika Wurmová, Nakladatelství Brána 2016 - www.brana-knihy.cz


     Po snídani přišly stylistky, které mi udělaly perfektní make-up a účes. Po pár hodinách jsme měly nafocený dostatek materiálu. Ve středu jsme fotily v knihovně a dnes v zimní zahradě. Když byla práce hotová, většinou jsem se ndula, nebo jsem se procházela v zahradách, dokud nezapadlo slunce. Podařilo se mi dokonce vyzkoušet i houpačku pod mým oknem. Po večeři jsme se setkávaly se sestrami a jen tak si povídaly o všem možném. Dvojčata onemocněla. Nic vážného, ale přesto musela ležet v postelích, což se jim nelíbilo.

     Včera i dnes jsem po focení vzala sladkosti z mého pokoje a šla potěšit jejich dětské dušičky. Já jsem měla zatím štěstí, protože mě všechny choroby i průjmy, kterými mě všichni strašili, úspěšně obcházely.

     Včera večer jsem měla vážnou debatu se Saadií. vyskytla se vhodná příležitost na to, abych se jí zeptala, jak to bylo mezi ní a jejím manželem. Byla jsem zvědavá, jaká měla jejich láska příběh. Zda jí manžela našli rodiče, nebo měla to štěstí a mohla se vdát z lásky.

     Nebyla jsem si jistá, zda jí nebude nepříjemné vyprávět mi její soukromý příběh, ale za zeptání člověk nic nedá. Ujistila jsem ji, že když nic neprozradí, že se určitě hněvat nebdu. K mému velkému potěšení, Saadia neměla nic proti mojí otázce a vyprávěla mi celou svojí osobní story.

.......................

     Každý se snažil sebevědomou Angeliku odradit od cesty do Pákistánu. Překrásná Slovenka navzdory dobře míněným varováním rodiny a přátel přijala nabídku od renomované společnosti Diamond´s Fashion se sídlem v Lahore. Odvážná blondýnka má už vícero zkušeností s modelingem po celém světě. To ještě netuší, že právě v Pákistánu na ní čekají zážitky, které by ji ani ve snu nenapadly. S hostitely si od začátku výjimečně rozumí a kromě chladného a nevrlého majitele firmy Adela bin Mohammeda ji má každý rád. Jednoho dne se tajně chystá setkat s jedním ze svých pákistánských přátel, kterého poznala přes sociální síť. K setkání ovšem nedojde, protože těsně předtím Angeliku někdo unese. Příběh nabere nečekaný sled událostí a zelenooká Evropanka bude pod hrozbou přinucena se proti své vůli vdát. Který ze tří pákistánských nápadníků se stane jejím manželem? Nechte se unést kouzlem orientu, erotickým jiskřením a dobrodružným příběhem z prostředí tajemného Pákistánu.

Zajímavá a doporučená videa z produkce NET-TV Mozaika EU :