Otazníky života

Nicky Gumbel, nakladatelství KMS  2013


     Naším nejdrahocennějším vlastnictvím je čas. Časové nároky se neustále zvyšují, jsme stále zaměstnanější. Existuje řešení které říká, že "v penězích je moc, ale čas je život".

     O čem je tato kniha? Je o víře, o křsťanství, o Bohu, o Ježíši, o tom, jak číst Bibli, kdo je Duch svatý, jak získat víru .... pokud se toužíte přiblížit křesťanství, je to kniha právě pro vás.

z předmluvy : 

     Tato kniha přišla v pravý čas, aby vyplnila mezeru, která už dlouho existovala v křesťanské literatuře. Jak ukazují statistiky, počet členů, které církev v Anglii ztrácí, je alarmující. Týká se to zvláště mladých lidí. Je sice pravda, že v mnohých sborech se projevují povzbuzující známky růstu, přesto však v celé zemi přetrvává všeobecná stagnace, rozklad, a jak autor v této knize ukazuje, i zklamání nad životem církve.

...........

     Kniha Otazníky života byla napsána pro kurzy Alfa, což jsou neformální setkání s občerstvením a prostorem pro debatu, ať už v domácím prostředí, nebo pro větší skupinu zájemců v církevních, nebo veřených prostorách. Číst se dá kdekoli a kdykoli.

     Každý člověk hledá odpovědi na duchovní otázky a Nicky Gumbel na ně ve své knize hledá odpovědi velmi citlivě, přirozeně a s použitím faktů a svědctví.


nakladatelství KMS s.r.o. Praha 2013

 www.kmspraha.cz

recenze zveřejněna 1. února 2017