ORP WATER - HEALTH

JAPONSKÝ GENERÁTOR MOLEKULÁRNÍHO VODÍKU vyrobený pro nás pod naší značkou"ORP WATER", obsah 0,5l.

www.salon-naturi.cz/index.php/vodikova-voda


     Tato láhev se liší v kvalitě od ostatních vzhledově podobných výrobníků hlavně v životnosti lahve a rychlosti výroby (3 minuty na 0,5 litru) a dále vtom, že do nádoby uvolňuje pouze vodík a ostatní plyny mimo nádobu, tak že nečistoty nepijete!

      Titan-platinová elektroda z Japonska zajišťuje dlouhou životnost. Jedná se o japonský patent. Montáž lahve je prováděna na pobočce z japonských součástek v Hongkongu. Výdrž baterie je až 70x výroba vody na jedno nabití. Na výběr máte možnost výroby pod tlakem, nebo bez podtlaku. Lahev má zabudovaný měřič hodnoty ORP.

     Pozor na levné napodobeniny, které dělají pouze elektrolýzu vody z H2O na plyny H2 a O a H chybí! Organizmus potřebuje pro detoxikaci pouze jednomolekulární vodík H, který tyto levné láhve vyrobit neumí! Nejlepší kombinace ceny a užitnosti.

Přístroj na výrobu vody obohacenou vodíkem - zdroj antioxidantů nesmírné síly a množství=zázračná voda z Francouzských Lourd, kterou si vyrobíte kdykoliv doma !!! Titan platinová elektroda s PEM membránou a životností až 10.000 provozních hodin !

Pro nákup nás kontaktujte na telefonu : 724530051 nebo mailu : 8888.15@seznam.cz 

Obratem se dozvíte, kam a kdy si můžete pro láhev dojet, případně nám sdělíte, kam ji chcete poslat. Platba fakturou předem nebo v hotovosti při převzetí.


Naší redakcí TV Mozaika doporučeno, ale osobně nevyzkoušeno, tedy nemůžeme sem napsat vlastní zkušnost z úžívání tohoto výrobku.

Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :