Objednejte si workshop nebo kurz sebeobrany


     Pro vaši klientelu, pro přátele, či rodinu, sportovní a pracovní kolektiv - přijedeme k vám s kompletní výukou reálné sebeobrany.

      Jako lektor s mnohaletými zkušenostmi s výukou sebeobrany a bojových umění, nabízím všem zájemcům možnost uspořádat workshop sebeobrany na vámi zvoleném místě.

      Ve vašem městě, sportovním centru, fitku, škole, firmě či na úřadě - volba je jen na vás. Připravíme jak celodenní a víkendové workshopy (jednodenní - sobota, dvoudenní - sobota a neděle, nebo celovíkendové - od pátku odpoledne do neděle), tak opakované kurzy (v závislosti na domluvě - např. deset dní v intervalu jednou až dvakrát měsíčně). Nebráníme se ani možnosti uspořádat workshopy i pro soukromou skupinku jednotlivců. Vše záleží na vzájemné domluvě.

     Kurzy zaměřujeme na sebeobranu pro ženy a dívky všech věkových kategorií - nemusí se k nám bát zavítat mladá slečna, ani pohybově aktivnější senior/ka. Od nás nikdo neodejde s modřinami - učíme techniku a strategii. Nevyháníme samozřejmě ani muže. I oni si od nás odnáší bohaté zkušenosti - a rozhodně se nenudí.

      Workshopy v našem provedení jsou pohodové. Pohyby vysvětlujeme a pomalu předvádíme. Účastníci opakují a zkoušejí. Důraz klademe na pochopení situace a techniky - vše se provádí lehce, bez zbytečné agrese a napětí. Střídáme bloky pohybové (30-40 minut) s kratšími pauzami na oddych (10-15 minut + větší pauza na oběd), ve kterých diskutujeme na různá témata okolo osobní ochrany a přístupu k sebeobraně.

      Celý workshop natáčíme na kameru na stativu, záznam je poté vyčištěn, nahrán neveřejně na You Tube a rozeslán formou odkazu všem účastníkům workshopu, nebo kurzu zdarma.

Jak si nás objednáte?

  1. Dejte dohromady alespoň deset účastnic/účastníků
  2. Zajistěte si prostory (školní tělocvična, tělocvična fitcentra, za hezkého počasí i venku)
  3. Ozvěte se (sebeobrana@mozaikatv.cz) - domluvíme se na termínu a délce (typu) workshopu

Naše cena?

Honorářem nám bude určitá částka za každého účastníka - zbytek je váš zisk - vždy konkrétní domluva dle konkrétních podmínek.

     V případě zájmu rádi poskytneme pomoc s propagací akce - workshopu či kurzu u vás. K dispozici nabízíme zdarma naši internetovou televizi Mozaika k rozšíření propagace po sociálních sítích do lokálních oblastí, či celé republiky. Možná právě díky této akci najdete nové stálé kienty i pro své jiné aktivity a dostanete se do povědomí široké veřejnosti. Neváhejte a domluvme se!


Email: sebeobrana@mozaikatv.cz

FB profil: https://www.facebook.com/mozaikatvreditel (nebojte se mi napsat zprávu)

Tel.č.:   +420 704 154 406.

                                                                                     Těší se na vás

                                                            Jaroslav Polák, hlavní lektor projektu a ředitel televize Mozaika