Naučte se kreslit fantasy a RPG mapy

Jared Blando - Nakladatelství Zoner Press a.s. 2017     www.zonerpress.cz


Naučte se kreslit fantasy a RPG mapy

Jared Blando - Nakladatelství Zoner Press a.s. 2017 www.zonerpress.cz

     Skřeti se připravují k bitvě s vznešenými elfy. Trpaslíci se stahují do hor. Lidé pochodují k moři, aby získali zpět rozpadající se pevnosti. O osudech je rozhodnuto a království jsou ztracena. Jsou stvořeny celé světy - a to vše vaší rukou!
      Svět fantasy je zaplaven obrázky postav, hradů a epických bitev, avšak kartografie má mezi těmito uměleckými díly zvláště podstatné místo. Mapy mají magickou schopnost vytvořit pro diváka svět bez potřeby textu tím, že vizuálně vykreslují celá panství, města a království pouhým tahem štětce, Spolu s tím, že dokážou umístit čtenáře do světa vypravěčovy představivosti a spojit tak lidi s příběhy, které čtou, dodávají mapy světu představ a jeho postavám další hloubku a přesvědčivost.
      Ačkoli existuje velké množství různých typů map, od map světa a regionů až po mapy měst a dokonce konkrétních budov, tato kniha se (skromně) pokouší naučit čtenáře vytvářet jejich vlastní mapy světa snadným a efektivním způsobem. Začneme u technik, které se postupně přesouvají od základních k pokročilejším. Od vysokých hor a vlnících se plání k rozsáhlým mořím - síla tvorby se ukrývá ve vaší představivosti!
............................
      Kniha "Naučte se kreslit fantasy a RPG mapy" vás pomocí jednoduchých instrukcí pro kreslení autentických fantasy map ve stylu krok za krokem naučí, jak přivést k životu vaše fiktivní říše. Připravte scénu pro vaše fantastické dobrodružství tím, že nakreslíte panství, hrady a bitevní linie, hory, lesy a mořské příšery!

Nakladatelství Zoner Press a.s.  2017     www.zonerpress.cz
 

Nenechte si ujít další originální videa z produkce naší televize :