Natáčejte sebeobranu s námi


     Chcete se naučit reálnou pouliční sebeobranu ve stylu profesionálních bodyguardů?  A zároveň svou dovedností pomoci dalším lidem, kteří nemohou z jakýchkoli důvodů navštěvovat pravidelné tréninky bojových škol - učit se doma a na občasných víkendových workshopech z videí s vámi? Pak máte otevřené dveře do našeho týmu!

       Hledám ženy i muže pro natáčení výukových videí sebeobrany pro dívky a ženy, muže, starší děti a teenagery a aktivní seniory - vše vás postupně naučím (ZDARMA), vytvoříme společně velkou videoučebnici sebeobrany na tomto webu a budu vás později také potřebovat jako pomocné lektory a lektorky na víkendových workshopech a různých kurzech (uzavřených i pro veřejnost).

      Nabízím i příležitostný příjem za pomoc na workshopech (v osobním dialogu rozvedu podrobně), zajímavou činnost s cestováním po celé ČR, včetně natáčení a filmování a jako bonus aktivní praktickou dovednost reálné pouliční sebeobrany a následného hlubšího tréninku bojových umění ve stylu moderních profesionálních bodyguardů. Jsem už sice starší člověk, ale právě proto vám mohu předat své znalosti a dovednosti, shromážděné za cca třicet aktivních let v bojových uměních.

     Koho tedy hledám? především někoho, kdo bude mít o tuto spolupráci opravdu vážný zájem a bude se neustále v sebeobraně vzdělávat, trénovat - a vše dál předávat veřejnosti ve videích či později na workshopech. Můžete být odkudkoli, jakéhokoli vzdělání, rasy, národnosti, jakéhokoli odpovídajícího věku (tedy ne děti). Zajistím vám na své náklady osobní přístup, váš výcvik a odměnu za pomoc na workshopech. Na začátku nemusíte umět nic z bojových umění (nebudu vás muset nic přeučovat), stačí přirozený vztah k pohybu, nějaké běžné sportovní základy .... nejdůležitější je opravdový zájem se do této práce pustit naplno.

       Koho nehledám? - I když se to na první pohled zdá paradoxní, nehledám zkušené bojovníky, boxery, karatisty .... a zavedené trenéry nejrůznějších škol bojových sportů, či kontaktního boje. Důvod je ten, že sebeobrana pro veřejnost je jiná, než bojové sporty, či klasická bojová umění, jde i o jiný lektorský přístup ... já prezentuji již určitý svůj styl (vytvořený 30letou praxí učitele sebeobrany) a pokud mi přijde člověk, který už má v sobě naprogramováno něco odlišného - tak ho budu muset dlouze a pracně "přeprogramovávat" - a to je pětkrát delší a náročnější, než naučit něco někoho jen sportovně nadaného od začátku, v klidu a bez komplikací.

      Pokud ale máte pocit, že dokážete to "své" karate, box, Kung Fu, Krav Maga, MMA a pod .... odložit a vstřebat to, co nabízím, ozvěte se mi, uvidíme.

     Máte opravdu o tuto spolupráci na videoučebnici sebeobrany a práci spolutrenéra na kurzech a workshopech v dalších letech vážný zájem?

Pak mne kontaktujte buď mailem na :

jaroslav.polak.praha@seznam.cz

nebo soukromou zprávou přes Facebook na profil :

https://www.facebook.com/mozaikaredakce/

     Napište mi kdo jste, odkud jste, věk, výšku postavy, dosavadní sportovní zkušenosti a zájmy - popište pár slovy motivaci, proč by vás tato práce zajímala a v jaké pracovní, či studijní časové situaci právě jste (a budete v nejbližších letech) a přiložte pár aktuálních civilních, či sportovních fotografií tváře i celé postavy. Zbytek už probereme individuálně.