Najdi svůj styl

Alexandra Fráňová,  Nakladatelství Fragment  2016


     Parádnice jsem byla už odmala. Možná to zpočátku nebylo tak zjevné a leckdo by si mohl myslet, že když jsem se ve čtyřech letech toužila stát indiánem, princezna ze mě asi jen tak nevyroste. Už tehdy ale bylo jasné, že ze mě bude holka, která si ráda patlá všemožné barvy po tvářích. Pak přišlo zkoumání babiččiny skříně plné šperů, klobouků a slunečních brýlí a bylo rozhodnuto. Z indiána se postupně stávala slečna, která se chtěla líbit... Nejen svému okolí, ale hlavně sama sobě.

......................

      Alex Fráňová, autorka úspěšného blogu Tale of Miss A., redaktorka a stylistka ve Škole stylu BACKSTAGE, využila svoje bohaté zkušenosti a připravila ucelenou příručku pro všechny mladé holky, které chtějí vypadat skvěle.

......................

     Víš, jaký máš typ pleti a jak se o ni starat? Umíš si vybrat správný odstín make-upu? Tušíš, co bys měla mít v kosmetické taštičce? Máš pocit, že tvoje vlasy jsou katastrofa a že nemáš co na sebe? Potřebuješ zkrátka někoho, kdo ti poradí, co je stylové a co už ne!

.....................

     O proměnách v módním sektoru rozhoduje spousta lidí, o kterých se my, obyčejní smrtelníci, možná nikdy ani nedovíme. Ale co se týče stylu, tak jeho proměny jsou jen a jen na nás. Na závěr pro vás holky nebudu mít žádnou zlatou radu, jak si najít zaručeně ten nejlepší outfit, který všem vytře zrak, ani jak ze sebe instantně udělat Mirandu Kerr. Řeknu vám jenom, že změna je fajn. Změna je dobrá. Pokud se vám včera líbily kalhoty s lebkami a dneska máte chuť vzít si růžovou sukni, proč ne? Udělejte to. Máte na to právo.

......................

Nakladatelství Fragment 2016

www.fragment.cz

recenze zveřejněna 21. února 2017