Nabídka spolupráce a brigád během roku 2021


     Pokud hledáte zajímavou brigádu a stabilnější přivýdělek během celého roku - při práci, studiu, mateřské a pod ..... najdete na této stránce několik možností, jak spolupracovat na mé autorské videotvorbě. Průběžně sem během roku ještě několik aktuálních nabídek přidám.


Natáčení technik sebeobrany - videoučebnice pro širokou veřejnost - cca 15 natáčecích dnů (jaro-léto) odměna 25.000,- Kč

       Přes dvacet let jsem se věnoval výuce bojových umění, sebeobrany, včetně výcviku osobních ochránců (bodyguardů). Měl jsem dvě školy, napsal jsem a vydal na 40 výukových učebnic a script s touto tématikou.  Dalších cca dvacet let svého života jsem už netrénoval, byl jsem novinář a v poslední době kuchař, ale to, co umím, bych rád převedl pro užitek široké veřejnosti, do podoby kompletní videoučebnice pro širokou veřejnost, která by byla na internetu všem k dispozici úplně zdarma.

          Chci natočit základní výuku a rejstřík technik pro samostudium a trénink ve dvou (doma, či venku) v rozsahu cca 150 videolekcí. Každá lekce o délce okolo dvou minut - jak natrénovat základní pohyb, kombinaci, obrannou techniku .... zvlášť sebeobranu pro ženy, zvlášť pro muže.

      Proto hledám někoho, s kterým bych se do jara setrénoval (stačil by jeden trénink týdně) a jakmile to počasí a příroda dovolí, začali bychom venku natáčet. Za natáčecí den v rozsahu okolo šesti/sedmi hodin se dá úplně v pohodě natočit materiál na deset videolekcí.

      Protože jsem s tímto projektem už několikrát začal a vždy to zůstalo rozdělané a já to nakonec smazal, nabízím nyní odměnu 25.000,- Kč za natočení 150 dvouminutových videolekcí - splatnou ihned v posledním natáčením dni. S tím, že před natáčením proběhne cca deset tréninkových dnů - je třeba vstřebat do sebe základní pohyb a principy.

       Jako bonus k finančnímu honoráři se zdarma s osobním přístupem naučíte fungující základy reálné sebeobrany. Což se v dnešní době hodí opravdu každému.

      Hledám jak ženu, tak muže. Věk minimálně 17 let, žádnou horní hranici nemám. Nemám ani nároky na konkrétní vzhled, jen jen vždy lepší vypadat energicky, s dobrou pohylivostí, aby na vás byl hlavně vidět zájem o téma. Nemusíte z bojových umění umět vůbec nic, hodí se pohybová univerzální dovednost, nebo třeba návyky z gymnastiky, či tance, ale nic z toho není nutné - nutné je mít opravdový zájem se něco užitečného naučit a předvést to na videích tak, aby se podle nich mohli učit další, kdo mají zájem, koho třeba šikanují, nebo kdo se bojí o své bezpečí. Můžete být v podstatě odkudkoli, ale nácvik je u mne ve Štětí, tedy čím budete blíže, tím lépe - nebo být ochotni alespoń jednou týdně přijet. Z Prahy do Štětí jede přímo bus MHD), jinak je velmi dobré busové, nebo vlakové spojení na Mělník, Roudnici n.L., Litoměřice, Prahu, Ústí nad Labem, .... natáčení pak bude dle domluvy.

      Pokud máte o tuto nabídku zájem, ozvěte se mi soukromou zprávou na můj FB profil :

https://www.facebook.com/mozaikaredakce/   nebo mi napište mail na :   jaroslav.polak.praha@seznam.cz  (do mailu přidejte i pár aktuálních fotografií a info o tom, odkud jste, věk, motivace).

      Individuálně již potom probereme všechny detaily spolupráce.


Host pro natáčení o vaření - kdokoli, kdo si má o čem povídat :-)

      V rámci svého natáčení začnu také dělat pravidelné pořady, kdy vždy s nějakým zajímavým hostem - třeba kuchařem, umělcem, sportovcem (muži i ženy), či s kýmkoli, co něco zajímavého dělá, umí, nebo pomáhá lidem a pod .... budeme při povídání i něco zajímavého vařit - a tím i diváky pobavíme, poučíme, nebo na něco a někam pozveme.

     Pokud byste chtěli být mým hostem v takovém pořadu nebo o něom takovém víte, ozvěte se mi (FB profil, či mail výše) a napište mi o sobě, kdo jste, co děláte, umíte, nebo na co chcete diváky pozvat (kultura, sport, vzdělávání, charita a pod ....) a domluvíme se :-)

    V rámci svých vlastním FB stránek a skupin, ve kterých jsem správcem  :https://www.mozaikatv.cz/seznam-stranek-a-skupin-na-fb/

oslovuji napřímo až na 100.000 reálných lidí v ČR - což by pro mnohé hosty mohlo být zajímavou propagací jejich nové knihy, videoklipu, aktivity, výstavy, koncertu, divadelního vystoupení a pod .... :-)

Natáčení videoreceptů na web o vaření :   https://www.mozaikatv.cz/

      Ano, na tomto webu stejně právě jste :-) Tak se po něm trochu porozhlédněte a zjistíte, že je toho zde zatím docela málo - pokud rád/a doma vaříte a ledacos umíte, tak se rád domluvím na spolupráci na videoreceptech - i na výukových videoseriálech - jak vařit to či ono, péct, grilovat, dělat domácí chleba a pečivo, vařit pro děti, dělat si rychlá a zdravá jídla, pokud jste student/ka, nebo jak si vařit při různých dietách a nemocech.

      Napište mi zprávu na můj FB profil :  https://www.facebook.com/mozaikaredakce/  nebo mi napište mail na :

  jaroslav.polak.praha@seznam.cz

     a nabídněte mi, co umíte, domluvíme se na tom, jak to zužitkovat k prospěchu nás obou. Za natáčení bych vám samozřejmě platil vždy honorář, na jehož výši a podmínkách se domluvíme již osobně. Stejně tak na časové náročnosti a podobě realizace natáčení.


Připravovaný seriál o vaření ve stanu/chatce v kempu

         Komplikace při turistice do celého světa, vyvolané koronavirem, probudila opět zájem mnoha lidí o malou domácí turistiku a do módy opět přišly nejrůznější kempy, chatky, srupy, stanové louky a různé tůry do přírody.

      Byly doby, kdy jsem byl s přáteli v lese na celý víkend každý měsíc a kromě jiných činností jsme si vařili v ešusech, kotlících ..... dnes si samozřejmě v kempech lidé vaří na nejrůznějších turistických plynových vařičích, vařičích na tuhý líh, nebo na úplně obyčejných "dřívkáčích" ....

      Rád bych pro takové nadšence postupně natočil videokuchařku, co si uvařit a jak si to uvařit právě v kempu, při stanování, či na tůrách.

       Opět - nehledám nikoho zcela konkrétního - spíš čekám na člověka, koho by takovéto vaření a natáčení - a cestování - bavilo, s kým bych si i osobně sedl a kdo by se rád prošel/projel po českých kempech a jiných rekreačních lokacích a tuto kuchařku se mnou postupně natočil. Muž nebo žena, odkudkoli z ČR, věk minimálně 17-18 let, horní věkovou hranici nemám. Měl by to být člověk divácky zajímavý, příjemný, jde nejen o vaření, ale i o povídání o vaření i o turistice, přírodě, volném čase a pod .....

       Pokud máte o tuto nabídku zájem, ozvěte se mi soukromou zprávou na můj FB profil :

https://www.facebook.com/mozaikaredakce/  nebo mi napište mail na : jaroslav.polak.praha@seznam.cz  (do mailu přidejte i pár aktuálních fotografií a info o tom, odkud jste, věk, motivace).

          Individuálně již potom probereme všechny detaily spolupráce. Samozřejmě i za tuto spolupráci je honorář a platím veškeré výdaje při natáčení - to už domluvíme konkrétně.