Nabídka spolupráce a brigád během sezony 2021/2022


Sportovní spolupráce - základy sebeobrany pro veřejnost


     Ahoj, v nové sezoně 2021/2021 se vracím k organizování a pořádání workshopů a kurzů sebeobrany. Začínám víkendovými základními workshopy, které budu pořádat cca jednou až dvakrát měsíčně a průběžně přidám i další akce buď pro uzavřené kolektivy (například firemní), nebo otevřené pro veřejnost. Workshopy pro veřejnost budou vždy i se zajímavým doprovodným programem, který se bude měnit - viz první workshop v polovině října :

     Na tyto workshopy hledám ještě jednu až dvě pomocné lektorky, které by mi pomáhaly workshopy vést a byly by schopné účastníky a účastnice těchto akcí (převážně ženy) v procvičovaných technikách a kombinacích opravovat a to, co já budu učit, také ukazovat, když bude účastnic více. Na místě mi také budou pomáhat s organizací průběhu workshopu, s doprovodným programem apod ... Jde o cca jeden, dva víkendy v měsíci a občasnou výpomoc s přípravou a propagací (od počítače z domova) v průběhu měsíce. Odměnou je rovný podíl ze zisku workshopů a navázaných aktivit - což může být měsíčně deset až padesát tisíc Kč (přesněji vysvětlím při osobním pohovoru, je to mé "know-how", které nechci detailně vypisovat veřejně).

       Již obnovuji to, co mne velmi dobře živilo v minulosti, než jsem se před cca dvaceti lety začal věnovat novinařině a natáčení videí - dnes mohu oboje spojit dohromady a využít celoživotní zkušenosti a praxi.

      Koho hledám :

      Sportově aktivní dospělou ženu (minimálně 17 let a více), která vůbec nemusí umět nic z bojových umění (nebo i může) a kterou nejprve naučím to, co je obsahem základního úvodního kurzu pro začátečníky (což je otázka cca jednoho, dvou měsíců přípravy) :


     Výuka mé sebeobrany je skutečně vedena, jak vidíte ve videu, pomalou, bezpečnou formou výuky a vysvětlování principů a techniky, je určena pro běžné lidi, veřejnost, včetně lidí sportovně nenadaných, pohybově omezených, teenagerů, lidí starších, obézních, po nemoci a pod ... Není třeba se obávat jakékoli fyzické újmy, zranění, bolesti ...


       Pak mi již může začít pomáhat ve workshopech a dalších kurzech a dál se bude učit a trénovat, aby později zvládla i obsah kurzů a workshopů pro pokročilé a také případně techniky pro bodyguardy, ochranku a pod ...

      V tomto okamžiku jsem já osobně pobytem ve Štětí, což je příjemné městečko mezi Mělníkem a Litoměřicemi, v dosahu pražského MHD autobusu (linka 369 od metra Ládví" - staví cca 100 metrů ode mne)  Pro úvodní pohovor a následný cca jedno až dvou měsíční výcvik v základech budete muset tak cca jednou týdně přijet vy za mnou (bude hodně záležet na tom, zda to, co vás naučím, budete doma opakovat a trénovat - tak vše vstřebáte rychle). Následně se zapojíte do workshopů a začnete si vydělávat. Je mi jedno, z jakého místa v ČR jste, jaké jste rasy, národnosti, vzdělání, zda jste svobodná, vdaná, zda studujete, pracujete, nebo jste bez práce .... pro mne můžete pracovat naplno i formou brigády  - důležité je, že se budete chtít výuce sebeobrany pro veřenost opravdu věnovat, sama se vše naučit a dále aktivně pomáhat a být na workshopech účastníkům a účastnicím k užitku.

     

Pokud jste si vše pročetla - shlédla ukázková videa z mého archivu - a stále máte o spolupráci zájem, napište mi na zpět

(soukromou zprávou na můj FB profil : - https://www.facebook.com/mozaikaredakce/ -

nebo mailem na : Jaroslav.polak.praha@seznam.cz  ) a představte se mi -  jméno, odkud jste, věk, sportovní zájmy a aktivity, motivace proč reagujete na tento inzerát a přiložte pár aktuálních fotografií tváře a postavy (civilní, sportovní), jak vypadáte. Počítejte s tím, že prvním dalším krokem bude osobní pohovor a trénink na zkoušku u mne ve Štětí - a pak se domluvíme, jak dál, to už asi bude u každé zájemkyně mírně individuální.

Pokud máte jakékoli dotazy, rád vám je obratem zodpovím na výše uvedeném FB profilu, mailu, nebo na mém telefonu : 704 154 406

Jaroslav Polák, 22. srpna 2021

Spolupráce na "talk show" video pořadech a rozhovorech

     Člověk míní a koronavirová situace mění - před pandemií jsem měl jiné plány, ale díky dlouhodobé realitě situace se opět vracím k činnostem, kterým jsem se v průběhu života věnoval desítky let a které nyní opět obnovuji. Kromě sebeobrany (nabídka v levém sloupci této strany) se vracím i k nejrůznějším rozhovorům na aktivní témata a rozhovorům s hosty - vše pro svůj You Tube video kanál :

       A budu opět potřebovat spolupracující moderátorku před kameru, která bude mě v mých pořadech, nebo hostům v rozhovorech klást otázky a povídat si s nimi.

Koho hledám :   Dívku, či ženu v rozmezí 15 až 50 let (pro různá témata), která má příjemný vzhled a příjemný hlas s dobrou výslovností. Nemusíte mít žádné zkušenosti s kamerou a mikrofonem, potřebnou techniku vás rychle naučím - ale musíte umět diváka zaujmout (úsměvem, hlasem, pohodou, šarmem ...) a druhá hlavní vlastnost - musí na vás být spolehnutí - prostě odpovídající pracovní přístup.

       Je mi v tomto případě jedno, kolik měříte, zda máte pár kil navíc, zda studujete, pracujete, odkud jste, jaké jste rasy (rád bych přijal do redakce i asiatku, například ...), národnosti, či vzdělání, nezajímají mne vysvědčení, životopisy, či doporučení - ale zajímá mne, jak budete působit před kamerou s mikrofonem v ruce (zda z vás půjde příjemný pocit, zda vám bude rozumět, když budete mluvit a pod ...) a zda to, co slíbíte (termíny, časy), také dodržíte (vlastnost dnes čím dále vzácnější).

       Práce, termíny, honorář, to vše je vždy na domluvě předem, každé natáčení je jiné, vše se vždy domlouvá minimálně týden, dva dopředu, k ničemu nejste nucena, ale očekávám že na co už závazně "kývnete", to 100%ně dodržíte. Honorář je vždy vyplacen ihned v hotovosti, spolupráce formou brigády, či dohody - tedy ideální například při studiu - a pokud studujete žurnalistiku, herectví a pod ... velmi vhodná praxe ke škole.

      V reportážím se budeme věnovat tématice zdraví, zdravé stravy, vnitřní energie, komentování událostí, radám v krizových situacích, také turistice, osobnostem, kultuře ....... viz pár ukázek z archivu :

     Pokud jste si vše pročetla - shlédla ukázková videa z mého archivu - a stále máte o spolupráci zájem, napište mi na zpět

(soukromou zprávou na můj FB profil : - https://www.facebook.com/mozaikaredakce/ -

nebo mailem na :  Jaroslav.polak.praha@seznam.cz   ) a představte se mi - jméno, odkud jste, věk, své zájmy a aktivity, motivace proč reagujete na tento inzerát a přiložte pár aktuálních fotografií tváře a postavy (civilní), jak vypadáte. Počítejte s tím, že prvním dalším krokem bude osobní pohovor a kamerová zkouška (na kameru mi něco s mikrofonem v ruce řeknete, přečtete, uděláme krátký rozhovor) u mne ve Štětí (kousek za Prahou směrem na Mělník, jede sem MHD bus od metra Ládví) - a pak se domluvíme, jak dál, to už asi bude u každé zájemkyně mírně individuální.

      Ještě raději zdůrazním - pracuji doma, nebo v terénu. Doma, znamená ve Štětí, kde natáčím a pracuji, v terénu - po celé ČR.

      Pokud máte jakékoli dotazy, rád vám je obratem zodpovím na výše uvedeném FB profilu, mailu, nebo na mém telefonu : 704 154 406

Jaroslav Polák, 22. srpna 2021