Nabídka propagace a propagační kampaně pro firmy a e-shopy


         Nabídku TV Mozaika lze shrnout jednou větou : dostaneme vás široce na sociální sítě - a za zlomek ceny, kterou po vás chtějí jinde.

        V této chvíli vám nabízím propagaci (buď jednorázovou, nebo dlouhodobou) na Facebooku a na You Tube. Do konce roku 2020 přidám i propagaci na Instagramu.

       Posledních patnáct let jsem jako novinář vkládal svá videa na You Tube a šířil je především prostřednictvím sdílení na Facebooku. Obě sociální sítě znám, vím, jak fungují a jak je používat. Na You Tube jsem smluvním partnerem, mohu vám natočit zajímavá propagační videa vašich služeb, výrobků, objektů, či akcí a tato videa šířit do celé ČR. Můj You Tube kanál :  https://www.youtube.com/c/mozaikatv-cz/

      Na Facebooku mohu opakovaně a často vkládat vaše propagační příspěvky do téměř padesátky vlastních tématických skupin a stránek s cca 100.000 českými reálnými lidmi a tak je pravidelně oslovovat. Klikněte na tlačítko a podívejte se, kam všude mohu na Facebooku vaše propagační příspěvky vložit :

       Nabízím vám tedy dvě varianty spolupráce a vaší propagace : jednorázovou měsíční propagační kampaň - je vhodná na časově omezené aktivity, například na koncerty, festivaly, výstavy, na nábor nových členů do sportovních škol, kroužků, skupin, do kurzů a na nejrůznější workshopy, dále na propagaci sezónního zboží, pobytových balíčků, akčních slev, nebo naopak novinek vašeho sortimentu, nebo nové služby a pod....  Jinými slovy, po dobu jednoho měsíce vám opakovaně a vícekrát vložím váš propagační příspěvek (text, fotografie, videa, plakáty, pozvánky, události ....) do desítek tématických Facebook skupin a stránek, čímž se vaše informace rozšíří celoplošně po celé ČR - a to vše za jednorázovou částku 2.000,- Kč.

        Druhou variantou spolupráce je navázat dlouhodobější spolupráci na vaší propagační kampani, kdy se stanete mým klientem za paušální částku 1.000,- Kč měsíčně (platíte až zpětně, fakturuji vždy měsíc odvedené práce nazpět) a tak se vám mohu o veškerou propagaci na Facebooku, případně You Tube a Instagramu starat tak dlouho, jak si vy sami určíte (vaším zájmem a souhlasem začneme, jakmile budete chtít, sami spolupráci ukončíte, nebo přerušíte - nebo ji můžete nechat běžet i několik let - vy rozhodnete).

        Když se podíváte na můj Facebook profil :  https://www.facebook.com/mozaikaredakce/   uvidíte na jeho "zdi", jak asi vypadají příspěvky, které vkládám a šířím svům klientům (hotely, penziony, e-shopy, restaurace a pod ....).  Takové a podobné příspěvky mohu šířit dlouhodobě i vám a dostat vás do podvědomí široké české veřejnosti na sociálních sítích - ke statisícům lidí za pouhou tisícikorunu měsíčně.

        Jsem také schopen a ochoten vám za pouhé náklady natočit, vyrobit a šířit propagační videa - viz ukázky vpravo - na vaše objekty, služby, výrobky, sortiment ....  Již také ve spolupráci s e-shopem na prodej asijských potravin natáčím s jeho výrobky propagační autorské videorecepty - pokud máte jiný sortiment potravin, či surovin, nebo kuchyňského vybavení, rád i vám budu natáčet autorské videorecepty s vaší přímou propagací.

      V případě zájmu o tuto službu - jednorázovou, nebo dlouhodobou propagaci, nebo natočení a šíření propagačního videa - vám rád, nezávazně a zdarma vytvořím nabídku ušitou přímo na míru tomu, kdo a kde jste a co nabízíte. Napište mi prosím na mail :

jaroslav.polak.praha@seznam.cz

     a sdělte mi, kdo jste, odkud jste a co chcete prezentovat (hotel, salon či studio se službami, školu, skupinu, divadlo, firmu, výrobky, e-shop a pod .....) - ideálně mi pošlete odkaz na vaši webovou stránku a připište, co byste si představovali, že bych pro vás mohl udělat (co chcete zpropagovat) a zda by to byla zakázka jednorázová (třeba koncert, nebo nábor do nového kurzu, nový výrobek a pod ...), nebo dlouhodobější kampaň. Obratem vám odpovím podrobnějšími informacemi, přizpůsobenými přímo vám na míru.

      Pokud mi chcete zavolat a na cokoli se dotázat, můj mobil je :  +420 - 704 154 406

                                                               Jaroslav Polák, Mozaika TV

Ukázky prezentačních videí pro mé klienty :