Nabídka propagace a propagační kampaně pro firmy a e-shopy


          TV Mozaika se orientuje zcela na internetové sociální sítě - na You Tube, Facebook a Instagram. Především na Facebooku oslovuji velké množství reálných lidí z ČR, kterým nabízím vlastní autorskou videotvorbu z oblasti zdraví, vaření, stravy, cestování, samostatnosti, soběstačnosti - a připravuji i návrat k výuce sebeobrany pro širokou veřejnost - zdarma. Klientům pro jejich propagaci mohu nabídnout :

You Tube kanál :   https://www.youtube.com/mozaikatv-cz

Instagramhttps://www.instagram.com/slavekfood/

a především několik desítek dlouhodobě budovaných tématických skupin a stránek s více než 100.000 reálných českých členů - v těchto skupinách a stránkách jsem správcem a mí klienti a partneři je mohou dlouhodobě využít i k propagaci jejich aktivit a produktů - viz seznam :

      Co vám mohu nabídnout? Především cílené oslovení lidí v celé ČR, které opravdu zajímá, jak dobře jíst, jak doma, na dovolené, v kempu a pod ... vařit. Kde a jak strávit volný čas - ve dvou, v partě, nebo s dětmi v rámci rodiny. Kde se ubytovat, kde se najíst, co si kde koupit, co si vzít na cesty. Turistika, kempování, sport, zábava i kultura ..... a v neposlední řadě je velmi zajímá jejich vlastní zdraví, zdraví jejich rodiny, dětí, blízkých a přátel, léčivá strava a prostředky a procedury. 

       Zajistím také propagaci nejrůznějších tvůrčích, uměleckých, pohybových, či výukových kurzů, workshopů, seminářů .... nebo nábor do sportovních oddílů, tanečních skupin, kroužků, uměleckých škol ... pozvánky na sportovní akce, závody, kulturní akce, festivaly, koncerty, trhy a pod ....

         Vaše produkty, služby, aktivity, kurzy, workshopy .... mohu propagovat ve dvou variantách :

Jednorázová měsíční kampaň :  Jeden měsíc bude vaše propagace v podobě vašeho plakátu, pozvánky, videorozhovoru, videorecenze, či textu s fotografiemi vkládána do desítek FB skupin a stránek - především do těch, které sám správcuji, ale zdaleka ne jen do nich, i do desítek daších. Videa k tomu budu propagovat na You Tube a začínám s propagací i na Instagramu. Vkládání příspěvků v jakékoli podobě je opakované, cca dvakrát až třikrát do týdne do různých skupin - všechny příspěvky, vložené na síť, zůstávají, neztrácejí se - mohou oslovit veřejnost i dlouho po vypršení jednoho měsíce. Cena za jednorázovou měsíční kampaň je 1.500,- Kč (platí se převodem na účet a předem). Hodí se jako nábor do nových kurzů, pozvánka na jakékoli akce, oznámení novinek a pod ....

Stálá forma propagace : Stáváte se mým klientem a já vás v rámci výše jmenovaných možností propaguji dlouhodobě na sociálních sítích (videa na You Tube, foto na Instagramu a především jakékoli příspěvky na Facebooku). Má propagace odráží vaše aktivity, průběžně šířím příspěvky o vaší činnosti a ihned reaguji aktualizací příspěvků na vaše potřeby (novinky v sortimentu, prodejní akce, sezónní změny a pod ....). To vše za paušální částku 1.000,- Kč měsíčně (a se splatností zpětně, fakturace vždy za "odpracovaný" měsíc). S touto formou spolupráce je kdykoli možno začít, kdykoli je možno ji ukončit, nebo na nějakou dobu přerušit.

Formou videorecenzí a jejich rozšíření po internetu :  Toto je výrazně individuální nabídka poctivého vyzkoušení vašeho výrobku, sortimentu, služby, nebo objektu a v recenzním videu - a zhodnocení a doporučení našim divákům na sociálních sítích. Nemohu samozřejmě každému dopředu zaručit, že recenze bude vždy jen plně doporučující, ale takové, za které bych se nemohl plně postavit, nezveřejním. Nechci něco odsuzovat a kritizovat - ale rád bych veřejnosti ukázal kvalitní výrobky, zejména v domácím vaření, v gastropodnikání, v turistice, kempování a využití volného času, kvalitní služby, kurzy, workshopy, semináře ... kvalitní ubytovací zařízení (hotely, penziony, lázně, kempy ....) a pod. Podrobnosti spolupráce na videorecenzích si rád s každým vyjasním individuálně.      V případě zájmu o tuto službu - jednorázovou, nebo dlouhodobou propagaci, nebo natočení a šíření propagačního videa, nebo o recenzi a její propagaci - vám rád, nezávazně a zdarma vytvořím nabídku ušitou přímo na míru tomu, kdo a kde jste a co nabízíte. Napište mi prosím na mail :

jaroslav.polak.praha@seznam.cz

     a sdělte mi, kdo jste, odkud jste a co chcete prezentovat (hotel, salon či studio se službami, školu, skupinu, divadlo, firmu, výrobky, e-shop a pod .....) - ideálně mi pošlete odkaz na vaši webovou stránku a připište, co byste si představovali, že bych pro vás mohl udělat (co chcete propagovat) a zda by to byla zakázka jednorázová (třeba jeden koncert, nebo nábor do nového kurzu, nový výrobek, akční cena a pod ...), nebo dlouhodobější kampaň, či recenze. Obratem vám odpovím podrobnějšími informacemi, přizpůsobenými přímo vám na míru.

      Pokud mi chcete zavolat telefonicky a na cokoli se dotázat, můj mobil je :  +420 - 704 154 406

                                                               Jaroslav Polák, Mozaika TV    leden 2021

Ukázky prezentačních videí pro klienty :