Nabídka propagace


       Vítejte na mém webu a na stránce s nabídkou propagace vašich služeb, výrobků, ubytovacích kapacit, turistických sportovních a relaxačních atrakcí, uměleckých i řemeslných výrobků a pod ....

     V pravé polovině této stránky jsou tlačítka s odkazy na mé Facebook stránky a skupiny, které jsem v posledních cca 20ti letech jako novinář a kameraman vytvořil, které správcuji - a ve kterých sdílím s více než sto tisíci reálnými lidmi v ČR (z cca 5% i na Slovensku) své aktivity a také propagační příspěvky svých klientů, kterými se můžete nyní stát i vy.

        Všech 31 skupin a stránek osobně udržuji v tom smyslu, že nepřibírám za členy žádné "fake" profily, profily z ciziny ... pouze reálné české (a slovenské) lidi a také kontroluji obsah, který vždy před zveřeněním buď povolím, nebo odmítnu - tím chráním skupiny a stránky před "zaplevelením" od různých nesmyslů, spamů, MLM podvodů a pod .... jak to vidíte na většině jiných inzertních stránek. Komerční příspěvky vkládám pouze já - své a svých klientů. Neustále také posílám více než stovku pozvánek dalším lidem do skupin a stránek novým lidem na Facebooku a tak jejich počet denně narůstá.

       Spolupráce funguje na bázi déledobější propagace - po domluvě s klientem buď vytvořím jeho příspěvek (napíšu text, použiju jeho fotografie), nebo převezmu příspěvek třeba z jeho FB stránky .... a každý měsíc jej 4-5 krát vložím do všech svých stránek a skupin ze seznamu na pravé polovině této stránky. Příspěvky jsou i sdíleny a šířeny dál, já je také občas vložím o do dalších desítek inzertních skupin, kde jsem jen člen, nikoli správce. Váš propagační příspěvek může být kdykoli změněn, aktualizován, upraven - podle vašich potřeb.

       Tímto způsobem se inzertní příspěvky šíří po Facebooku, všechny trvale zůstávají a postupně se tak navyšuje možnost, že zrovna na vaši nabídku další a další lidé zareagují a vejdou s vámi v kontakt.

      Občas mi oslovené firmy odpoví, že už mají svou FB stránku a že jim jí už někdo ze zaměstnanců vede, nebo že na to mají externího člověka - to je v pořádku, ale pokud na té své stránce máte jen desítky, či stovky lidí, potřebujete vsé informace, fotky, videa rozšířit mnohem víc - než jen mezi těch pár lidí, co už vás i tak znají - a to je přesně to, co vám nabízím já - nikomu nechci vzít jeho tvořivou práci u vás - naopak vezu jeho tvorbu, jeho příspěvky na vaší FB stránce - a rozšířím je do celé ČR mezi víc než sto tisíc dalších reálných lidí, kteří vás ještě dosud neznají :-)

       Za tuto svou práci vám účtuji měsíčně 1.400,- Kč a fakturuji vám měsíčně, nebo čtvrtletně (měsíčně zpětně, čtvrtletně předem). Takto vedenou internetovou propagační kampaň můžete kdykoli začít, kdykoli ukončit, nebo přerušit, to je jen a pouze na vás. Mám klienty, kteří inzerují třeba jen dva, tři měsíce (například zimní, nebo letní sezonu ve svých hotelích, nebo novinku ze svého sortimentu výrobků, služeb a aktivit) a mám i klienty, kteří u mě nechávají běžet svou propagaci trvale už přes dva roky.

       Samozřejmě je možné se domluvit i na jednorázové měsíční propagační kampani - což je vhodné pro nějaké jednorázové akce - divadelní premiéra, veletrhy, koncert, nábor do umělecké skupiny,  či na volné pracovní místo, nabídka sezónních produktů, představení sortimentové novinky, nové služby, pobytové akce a pod .... zde je cena 2.000,- Kč a platí se předem - propagace je ale výraznější a četnější - v rámci jednoho měsíce.

      V případě zájmu vám mohu také vytvořit (natočit, ozvučit, sestříhat a zveřejnit) propagační video - v tom mám dvacetileté zkušenosti - pouze za cenu přímých nákladů na natáčení, střih budete mít jako mí klienti zdarma.

      Takto vám mohu do celé ČR opakovaně rozšířit propagaci například vašich hotelů, penzionů, lázní, restaurací, turistických, či sportovních center a atrakcí, služeb, salónů, dílen, výrobků, sortimentu, uměleckých děl .....

      Ale i jednorázových akcí, jako jsou různé nábory lidí do firem, dětí do kroužků, sportovních oddílů, přihlášek na tábory, klientelu na zájezdy, tvůrčí dílny, workshopy ..... akcí typu místních slavností, kulturních vystoupení, jarmarků, otevřených dnů, slevových akčních pobytů, akčních balíčků služeb .... a pod ....

      V případě zájmu o podrobněji a adresně utvořenou nabídku této propagace přesně na míru vám a vašim produktům, či službám mne prosím kontaktujte nejprve mailem na :   jaroslav.polak.praha@seznam.cz  nebo soukromou zprávou na můj Facebook profil :

https://www.facebook.com/mozaikaredakce/

     do mailu mi vložte nejlépe odkaz na svou webovou stránku, nebo mi popište, co nabízíte, nebo vyrábíte a chcete o tom informace a nabídku rozšířit po celé ČR - a já vám už upravím svou nabídku vám přímo "na tělo".

     V případě jakýchkoli konkrétních dotazů mi také kdykoli napište na výše uvedený mail, FB profil, nebo zavolejte na telefon : 704 154 406

Těším se na případnou spolupráci :-)

                                     Váš Jaroslav Polák, Mozaika TV


      Odkaz na můj You Tube kanál, kde sdílím svá autorská videa (teď hlavně videorecepty, mám i klienty, kterým propaguji jejich výrobky pro domácí vaření), ale po Novém Roce začnu opět jezdit s videokamerou po celé ČR a natáčet turistické zajímavosti - a mohu po domluvě udělat i videopropagaci na You Tube i vám (lokality, ubytování, turistika, dílny, továrny, služby, salony, centra, wellness, balneo, léčení, .... výrobky, novinky, řemeslná a umělecká díla a pod ...) :