Nabídka dlouhodobé propagace, propagační kampaně jednorázových akcí, či natočení a výroby autorského propagačního videa


     Všechno je to asi takhle : 

     Sedíte si nad svým byznysem, ať už je to hotel, penzion, kemp, firma, farma, e-shop, nebo dovoz zboží, výroba, agentura, divadlo, nebo kosmetický salón, či výukové kurzy a workshopy .... a přemýšlíte :

     "Vím, že bych se měl/a denně objevovat s tím, co lidem nabízím (nebo chci teprve nabídnout), na facebooku - protože ať se mi to líbí, nebo ne, je to dnes zdroj informací a diskuzí všech lidí, který zcela odboural klasické noviny, časopisy, televizi, nebo rádio - prostě je to číslo jedna.

      Jenže buď nevím jak na to, nebo sice vím, ale nechci tím marnit hodiny svého času denně.

      Naštěstí vím o někom, komu dám měsíčně tisícovku a on všechnu tu práci udělá za mě a navíc má už vybudovaný přístup ke statisícům lidí ve vlastních inzertních a tématických skupinách - což já nemám.

      Budu tak mít klid a budu vědět, že někdo na mé propagaci na Facebooku (a třeba i na You Tube) denně pracuje."


Tak, a teď podrobnosti :

         Facebok a další sociální sítě jsou na jedné straně PŘÍMÝMI DVEŘMI K REÁLNÉ ČESKÉ KLIENTELE - TEDY KE SKUTEČNÝM LIDEM - na druhé straně ten přístup nemáte automaticky. Když si na Facebooku, Instagramu, nebo You Tube vytvoříte účet, nebo profil - tak musíte dlouho a pracně okolo sebe lidi nejprve nashromažďovat, abyste s nimi mohli následně přímo diskutovat a něco jim nabídnout.

      Máte tedy dvě možnosti : V té první neutratíte ani korunu, ale prosedíte dlouhé hodiny, dny, týdny, či měsíce nad počítačem a krok za krokem si přístup k lidem vytvoříte - nebo to za nějaký poplatek svěříte někomu, kdo už ten přístup vybudoval a tak může velké množství lidí s vaší nabídkou oslovit hned.

        Já byl v posledních cca 25 letech novinářem a produkoval jsem tisíce autorských videoreportáží a videopořadů na You Tube - od propagačních videí více než dvou set českých hotelů, penzionů, lázní, kampů a turistických chat přes videoreportáže různých pražíren káv, pivovarů, obchodů .... až k desítkám reportážních rozhovorů z nejrůznějších veletrhů v Praze. Všechna takto vytvořená videa jsem dával klientele pro jejich užití (na jejich weby, nebo pro prezentaci ja předváděčkách a pod ...), ale také jsem je jako službu klientům šířil na Facebooku a svém You Tube kanálu. Proto jsem si trpělivě, krok za krokem, den za dnem, 25 let, přidával dlouhodobě lidi ke svým profilům jako přátele a zval je do svých tématických skupin a na své stránky - k dnešku je jich okolo stovky - seznam je zde :

https://www.mozaikatv.cz/seznam-stranek-a-skupin-na-fb/

a rostl mi i počet sledujících na mém You Tube kanále (viz videa v archivu, dnes je tento kanál zaměřen na autorské videorecepty) :

 https://www.youtube.com/mozaikatv-cz

      A tuto každodenní mravenčí práci posledních 25 let ve výstavbě své komunikace s lidmi na sociálních sítích dnes mohu nabídnout svým klientům! (tedy jen vybraným a kvalitním, nechci propagovat blbosti, nesmysly a šmejdy).

Opět jednoduše :

       Facebook je obrovský rybník informací. Vy někam vložíte tu svou informaci (nabídku ubytování, novinky ve zboží, ceník svých služeb, fotky, jídlníčky, plakáty, videa ....) a v tomto obrovském rybníku se udělá malá vlnka, která rychle zapadne.

     Takže k výrazné propagaci to chce buď za velmi drahé peníze udělat profesionální kampaň, která tento rybník rozbouří - a to bude sice výrazné, ale drahé a krátkodobé - za pár týdnů už o vás nikdo nebude vědět .....

     Nebo budete trpělivě, den za dnem, měsíc za měsícem, rok za rokem .... vkládat do rybníka své malé vlnky - tak dlouho, dokud jimi tento rybník nebude prosycen tak, aby většina lidí při svém "surfování" po síti dřív, či později někde o vaši propagaci "zakopla" a všimla si ji. To je moje cesta - stojí mnohem více času, ale je přímočará, dlouhodobá a téměř zadarmo.

      Co vám tedy mohu teď nabídnout?

      Za paušál 1.000,- Kč měsíčně (který vám budu fakturovat dokonce zpětně, až za odvedenou práci) budu vaši propagaci na Facebooku v podobě fotografií, či videí s propagačním textem, ve kterém budu lidi hlavně zvát na váš web, na kterém máte vše pečlivě připravené a srovnané, opakovaně a dlouhodobě vkládat do všech mně přístupných skupin a stránek s reálně existujícími lidmi (Facebook je jinak dost zaplevelen fake profily, profily různých lidí z druhého konce planety a profily, které jsou již mrtvé, či zablokované - tohle vše cílevědomě a soustavně ze svých skupin čistím, abych měl jen lidi živé, reálné - a z ČR). Sám jsem správcem cca stovky takových skupin a stránek a v další cca stovce inzertních s dosahem po celé ČR jsem členem.

       Textové propagační příspěvky vám rád i sám napíšu a vytvořím, jsem novinář s 25letou praxí :-) Fotografie mi pošlete mailem, nebo si je postahuju z vašeho webu - jsem samostatný, nečekám, že vše dostanu na zlatém tácu až pod nos.

      Dle vašeho zájmu a domluvy vám mohu i vytvořit originální propagační videa vašeho objektu, služeb, zboží - viz ukázky vpravo - pouze za úhradu nákladů s natáčením (obvykle se náklady za cestu, natáčení, moderátorku ... pohybují tak okolo čtyř až osmi tisíc, podle toho kam se jede a jak dlouho tam jsme a co točíme) - jako mí klienti už máte následný střih, zpracování, hudbu a pod ... (což je v součtu někdy vyšší položka, než za samotné natáčení) ZDARMA!!

      Kdykoli lze začít šířit vaší propagaci, kdykoli lze spolupráci přerušit, nebo skončit - stačí vaše rozhodnutí - žádné závazky, smlouvy a termíny, či nutné důvody - je to jen o vaší volbě.


Jednorázová reklamní kampaň na Facebooku

       Jsou akce, které jsou prostě jednorázové a potřebují jednorázovou propagaci - festivaly, koncerty, sportovní dny, otevření nového obchodu, či salonu, premiéra nového videoklipu, či divadelního představení, nový výrobek, nová kolekce zboží, co přinášíte na trh, slevové akce, vepřové hody v restauraci, nábor do nového kurzu, či soukromé školy, do taneční skupiny, do uměleckých souborů, na konkrétní workshopy a semináře, na lokální jarmarky, trhy, sezónní zboží a pod .....

     U těchto akcí nepotřebujete trvalou celoroční propagaci, ale jednorázovou propagační kampaň měsíc před termínem akce - a ani to není se mnou vůbec problém!

        Využijte můj dlouhodobě budovaný přímý přístup ke statisícům reálných českých lidí a to, že k nim mohu dostat vaši pozvánku, leták, plakát na akci, fotografi nového zboží a služeb, informace o zvěřinových, rybích, vepřových a pod ... hodech a dnech v restauraci, nebo o nových termínech a přihláškách do vašich sportovních, uměleckých, duchovních a léčebných kurzů, na workshopy, semináře a další akce. Mohu pozvat diváky do divadel, na koncerty, na veřejné akce, festivaly, jarmarky a dětské, či sportovní dny, na vaše charitativní a dobročinné aktivity. Mohu vám pomoci s náborem nových zaměstnanců do hotelu, s kvalifikovaným personálem do vašich módních, kosmetických, wellness, nebo balneosalonů, či s náborem dětí, studentů a nových členů do sportovních oddílů a škol, tanečních skupin, divadelních spolků a pod ....

       Cena za jednorázovou reklamní kampaň, ve které budu dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce šířit vaši propagaci po celém facebooku - je 2.000,- Kč a platí se jednorázově předem při zadání objednávky. Ideální je s propagací začít cca měsíc a půl před termínem akce - aby i poslední příspěvky měly čas "doběhnout". Ne každý je denně na internetu, chce to vždy dát vaší propagaci potřebný čas na rozvinutí a rozšíření po síti.      V případě zájmu o tuty služby - dlouhodobou propagaci, jednorázovou měsíční propagační kampaň, nebo natočení, výroba a šíření propagačního videa - vám rád, nezávazně a zdarma vytvořím nabídku ušitou přímo na míru tomu, kdo a kde jste a co nabízíte. Napište mi prosím na mail :

jaroslav.polak.praha@seznam.cz

     a sdělte mi, kdo jste, odkud jste a co chcete propagovat, či prezentovat (hotel, salon či studio se službami, školu, skupinu, divadlo, firmu, výrobky, e-shop, farmu, prodejnu a pod .....) - ideálně mi pošlete odkaz na vaši webovou stránku a připište, co byste si představovali, že bych pro vás mohl udělat (co chcete propagovat) a zda by to byla zakázka jednorázová (třeba jeden koncert, nebo nábor do nového kurzu, nový výrobek, akční cena a pod ...), nebo dlouhodobější kampaň, či natočení originálního videa na internet s vaší propagací. Obratem vám odpovím podrobnějšími informacemi, přizpůsobenými přímo vám na míru.

      Pokud mi chcete zavolat telefonicky a na cokoli se dotázat, můj mobil je :  +420 - 704 154 406

                                                      Jaroslav Polák, Mozaika TV    červen 2021

Ukázky prezentačních videí pro klienty :

Z archivu :