Nabídka kurzů pro lektory a lektorky sebeobrany

Aktivní od května 2019 - kdykoli se můžete přidat, kdykoli můžete začít a kdykoli přerušit, nebo skončit.


      Jste provozovatel, majitel fitcentra, pohybového studia, posilovny s cvičením sálem a podobných prostor? Nebo jste lektor, lektorka pohybových aktivit, lekcí a kurzů v takových centrech, studiích, fitkách a tělocvičnách? Měli byste zájem nabídnout svým klientkám (i klientům) všeho věku i pravidelné lekce, kurzy, nebo víkendové semináře a workshopy praktické a reálné sebeobrany? pak si pozorně přečtěte následující informace, jsou určeny přímo vám :

     Vyškolíme vám lektora/lektorku (nebo vyškolíme vás osobně) a poskytneme vám zcela zdarma celorepublikovou propagační podporu a inzerci, dále kompletní videometodiku k vedení výuky. To vše s garancí celoživotních zkušeností autora videoencyklopedie sebeobrany a ředitele televize Mozaika Jaroslava Polák (profesionální lektor a bodyguard, autor cca 40 vydaných učebnic o bojových uměních).

     Stejně tak vyškolíme vedoucího kroužku, učitele školy, pracovníka na pracovišti, který/která by chtěl/a předávat zákady sebeobrany lidem okolo sebe, kdekoli už to je. V dnešní době není třeba zakládat velké sportovní školy a státem schvalované sportovní kluby, když se jen chcete naučit to, co vám může prakticky zachránit život.

     Tato webová stránka internetové televize Mozaika přinese během roku 2019 stovky výukových videí sebeobrany, určených pro samostudium všech věkových skupin lidí - od dětí přes teens, dospělé až po seniory (muže i ženy). Videa jso určena všem lidem, kteří nestojí o fyzicky a časově náročný trénink bojových umění v bojových školách, v boxerských studiích ... ale přesto chtějí mít reálnou šanci ubránit sebe, své blízké, děti, rodinu ... při pouličním napadení, v situaci šikany, nebo domácího násilí, při znásilnění dívek a žen a pod... Techniky jsou natáčeny tak, aby se podle nich mohl učit kdokoli - stačí trénovat s partnerem, doma, v klidu - a občas navštívit workshop, seminář, kde si osvojené techniky sebeobrany vyzkouší i na jiných lidech se společnými zájmy, kde jej vyškolený trenér/trenérka může opravit, vyladit a naučit nové tréninkové postupy a techniky.

    Stejně tak podle nich může postupovat vyškolený trenér/trenérka a vyučovat sebeobranu systému BODYGUARD COMBAT ART kdekoli, kde jsou k tomu vhodné podmínky - v tělocvičně, studiu, sále, fitcentru, sportovním areálu, ale i venku v přírodě, v parku, na trávníku, na hřišti, na ulici .... K tréninku pouliční sebeobrany nepotřebujete nic jiného, než své vlastní tělo, nějakou vhodnou obuv a volnější oděv - a to je vše. Pro trénink obrany se zbraní pak tréninkový můž, krátkou a středně dlouhou tyč (uříznete ze staré hokejky, nebo násady na motyku) a maketu střelné zbraně (stačí levná hračka z hračkářství).

     Rádi vás, nebo vaše lektory a lektorky osobně a individuálně vyškolíme a vytrénujeme a předáme jim vše nutné k tomu, aby mohli kdekoli, kde jsou doma, začít vést lekce, tréninky, kurzy záklaní laické sebeobrany. Naše podmínky jsou věk 18 a více let, zájem o tuto výuku - a dojíždění dvakrát do měsíce na sobotní workshopy do Štětí (u Mělníka), kde má televize Mozaika sídlo.  Cena je 500,- Kč za osobu/workshop. Zkušenější sportovní lektor/lektorka může už po třech až pěti celodenních orkshopech začít trénovat veřejnost a souběžně si dle svého tempa a potřeby na workshopech s autorem tohoto systému Jaoslavem Polákem zvé dovednosti a znalosti zvyšovat.

    Kromě přímé ceny za workshopy neplatíte nic jiného, žádné zkoušky, licence poplatky a pod .... Máte plnou svobodu dělat to, co chcete, jak chcete a kde chcete. My vás naopak rádi, zdarma a celoročně podpoříme zařazením mezi propagované lektory BODYGUARD COMBAT ART, vyhlásíme vaše lekce, kurzy, tréninky na našem vebu v rubrikách sebeobrany a aktivně vám budeme reklamu šířit i na sociálních sítích mezi cca milion lidí v celé ČR, ke kterým naše rozesílané informace (díky tématickým skupinám na Facebooku a rozesílaným infomailům) dosáhnou.

     Začít můžete ihned, za dobrého počasí trénujeme v příjemném parku u Labe přímo ve Štětí, za špatného počasí je tu více možností, kde trénovat v pohodlí. Ve Štětí je možno se i ubytovat, stravovat, z Prahy sem přímo jede autobusová MHD linka č. 369 od stanice metra Ládví (bez přestupu přímo od metra až k Labi 50m od parku).

Kontaktujte nás na mailu : sebeobrana@mozaikatv.cz

      Napište nám pár informací o sobě, ať víme, kdo jste, odkud jste, kde sportujete a co, kde a jak máte představu, že byste vyučovai seneobranu, kterou vás naučíme, přidejte foto aktuální podoby - a my vám obratem napíšeme více podrobností a pozveme na workshopy pro lektory a lektorky.

      Během jara, léta a podzimu 2019 a v dalším roce natočíme a zveřejníme několik set takovýchto instruktážních videí pro děti teens, dospělé muže i ženy, starší a oslabené lidi, lidi s nadváhou, aktivnější seniory a seniorky - a profesionály (ochranky, policisty, bodyguardy a pod ...). Vy podle těchto videí můžete vést pravidelné tréninky pro veřenost na jakémkoli místě a v jakémkoli městě v ČR, kurzy pro školy, firmy, úředníky a pod ... workshopy a semináře pro veřenost, můžete propojit sebeobranu s čímkoli dalším (strečink, jóga, taiči, zdravotní cvičení a pod ....). Staňte se našimi podporovanými a propagovanými lektory a lektorkami, udělejte pro své bližní hodně užitečného a pomožte jim chránit i svůj život - a životy svých nejbližších!

Doporučená videa z autorské produkce NET-TV Mozaika EU v rámci výuky sebeobrany :